0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 25. Sep 2005, 17:54

Zanima me, zakaj je pri vseh fotkah kot privzeto obkljukana možnost o sledenju komentarjev na avtorjevo fotko? Ker se mi je že parkrat zgodilo, da tega nisem hotel, pa je bilo privzeto obkljukano in sem avtomatsko kliknil. Ni panike, samo bi bilo fino, da je pod privzeto odkljukano, če pa hoče kdo, pa si obkljuka. LP!
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 25. Sep 2005, 17:55

Sem začasno tako nastavil, ker je tako tudi v forumu. Bom pa naredil funkcijo, s katero boste lahko v nastavitvah izbrali ali želite nastavite sledenje komentarjev kot prevzeto ali ne. Vse ob svojem času grin
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 25. Sep 2005, 21:05

Pa mi je le uspelo. Sedaj si lahko pod osebnimi nastavitvami nastavite ali želite sprejemati obvestilo o novih komentarjih ali ne.

Pod prevzeto je sedaj nastavljeno na DA, vendar si to lahko tudi spremenite.

Funkcija: Vedno obveščaj o novih komentarjih: Da Ne
 0   

tinekr @tinekr 26. Sep 2005, 07:05

Bom hitro nastavila, ker mi je too much, če mi slo foto nafila moj email box. biggrin
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 26. Sep 2005, 08:01

Hvala lucifix, da si tko hitro uštimal. LP!
 0   

Sebastjan @Sebastjan 26. Sep 2005, 08:39

No meni se pa ta funkcija zdi zelo dobra, ker doma imam navadno linijo, pa grem pogledat prvo mail in če sem kaj dobil potem še živčno čakam da mi odpre slo-foto. Kaj češ. tako pač je smile

Pa malo reklame za gmail: še mam 25 povabil, če bi kdo rad mel na ZS, da vam kje posti iz ne zafilajo maila. Trenutno ga mam cca. 2600MB

lp
 0   

tinekr @tinekr 26. Sep 2005, 08:44

Mam gmail, pa slabe izkušnje z dajanjem invajtov, ker si je eden odprl na moj mejl svojega. Dolga zgodba, sigh
 0   

plizzzzzz @plizzzzzz 26. Sep 2005, 09:06

ja too much je to zlasti ce jih kar nekaj pokomentiras.
Predlog:
na strani moji komentarji se lahk ukine ikone fotk(da bo stran hitrejsa) in oznaci linke z 'nov komentar, ce je po zadnjem ogledu prisel kak nov komentar

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati