0   

Damjan Kalčič @damdam 28. Sep 2005, 19:51

Ali je mogoče da bi tale bliskavica delala na EOS 300D.

lp

The new Metz mecablitz 44 AF-3 knows what photos need - Thanks to its TTL function it produces perfectly exposed flash shots. This powerful compact TTL-capable zoom flash unit is simple to operate and minimizes the danger of the red-eye effect. Furthermore, the 44 AF-3 can be used in manual mode, and it offers a partial light output level as well as a number of interesting special functions.
 0   

Matej Herbst @matto 29. Sep 2005, 14:00

These Metz mecablitz are best in performance with this camera:

mecablitz 54 AF-1C
mecablitz 28 AF-3C
mecablitz 54 MZ-4 / 54 MZ-4i
mecablitz 44 AF-4C

Kot pravijo na njihovi strani ne podpira vseh funkcij

Tukaj vtipkaš model aparata in ti pokaže z katerimi bliskvicami dela, kot pasulj
http://www.metz.de/en/photo_electronics/flashlight_recommendations.142.html
 0   

Damjan Kalčič @damdam 29. Sep 2005, 19:53

Najprej hvala za informacijo in takoj novo vrašanje. Kaj pa adapter, ki tam v nekih temah govorijo o njih a z njim bi šlo? Tako ne dela oz. včasih dela včasih ne odvisno s katem programom delaš, ker pa trenutno mam to bliskavico doma pa me full zanima. Kar mi je eden garantiral, da deluje na EOS300D pa sem jo kupil po povzetju zdaj pa se ne oglasi na tel čeprav sva se dogovorila, da mi vrne denar ja pa sploh ni dvignil na pošti in zdaj sem jo dobil nazaj. Zato me zdaj zanima kako bi uredil, da bi delovala ker je vprašanje ali bom tipa našel kdaj. No, če ga bom bo hudič.

lp
 0   

milosh @milosh 29. Sep 2005, 20:37

take stvari se prevzema osebno, pa tut ce te stane mal bencina,...
 0   

Damjan Kalčič @damdam 3. Okt 2005, 13:14

Ves lahko je zdaj govoriti ampak jaz sem vedno zato da se držimo dogovorjenih stvari saj ne bo problema sem že zbral dobolj prijateljev in ko dobimo inf. ga remo obiskat če se pa noče javit na telefon.žžLp
 0   

Matej Herbst @matto 3. Okt 2005, 15:12

Ta bliskavica, kot vem nima adapterja za zamenjavo, saj se tudi vidi kako je zgrajena. Tako, da .......

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati