0   

Matjaž @sajhtam 29. Sep 2005, 09:46

A gre kdo nocoj? Baje so obe predstavi razprodani!
 0   

milosh @milosh 29. Sep 2005, 10:21

bi sou ce nebi blo tako drago
 0   

Pele @Pele 29. Sep 2005, 18:29

Kok pa je blo? Sem pa čisto pozabil na to sad
 0   

Heretic @Heretic 29. Sep 2005, 19:20

8000/10000/14000
vse predrago biggrin
 0   

Mina Mokar @minamokar 29. Sep 2005, 22:13

Ma, itak ga ne bi mogl fotkat, k nonštop izginja. sleep
grin
 0   

Aleksander @discom 29. Sep 2005, 22:13

Heretic vse je relativno. dead
Če te Copperfield začara na Bahame za 14 dni se mi to niti
ne zdi tako drago bigrazz laugh upset
thumbsup
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 29. Sep 2005, 22:57

Sem gledal tole finto na televiziji, k je pričaral folk na hawaje. Stvar res lepo izpeljana, sam tista scena, k sta z enim fantom prišla na hawaje mi je bila malce sumljiva. Okey voda in plaža sta res lepa, a če je kdo gledal in bil pozoren, bi morda opazil nenavadna svetlobo. Če mene vprašaš je tukaj močno vpletena računalniška tehnika (namreč eden izmed naključnih gledalcev se je podpisal z flukijem na davidovo roko, ki jo je potem pokazal na posnetku "v živo" iz "hawajev).
Z današnjo tehnologijo, bi se dalo to kaj hitro narediti. Prav tako pa tudi postaviti sceno, ki naj bi predstavljala hawaje. Ja pač moje mišljenje... drugače pa ne rad gledam te oddaje in njegove šove, ker vedno postanem živčen kako mu vse to uspe.

Upam samo da nisem razkrinkal davida in da me bo tožil biggrin
 0   

Dejan Dular @smejo 30. Sep 2005, 06:15

Zadnjič sem gledal intervju z njim. Rekel je da skos spremlja po internetu ljudi, ki ugibajo kako je kakšen trik izvedel. Če kdo ugane, ga malo priredi in to je to. Sam je dobro rekel, na ni čarovnik ampak iluzinost.
 0   

Matej @OKO 30. Sep 2005, 06:57

ko ga je novinarka vprasala ce lahko njo tako začara da izgine..
je pa rekel : seveda lahko samo potem vasi prijatelji itd.. nebi bili zadovoljni..
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

sanja @sanja 30. Sep 2005, 07:08

mene full matra da bi vedla kako to dela mad
a nebi bilo vseeno ce bi saj mal povedal zakaj gre biggrin
 0   

Gregor1 @Gregor1 30. Sep 2005, 08:28

Pa da mi fotoaparat izgine...ne ne... bigrazz
 0   

Zelod @flambirana_oFca 30. Sep 2005, 08:50

Vse je v psihologiji in hitrih prstih ter zelo dobrem spominu.
Ker, če podrobno spremljate njegove (ali oddaje katerega drugega iluzionista), boste videli, da je dosti stvari narejenih v velikem časovnem razmiku.
Naprimer tako so narejeni triki s kartami in ugibanju številk, besed...
Tip reče na začetku oddaje nek podatek in ga skozi oddajo večkrat neopazno ponovi, da pride sodelujočemu podzavestno v spomin, potem ga pa na koncu oddaje vpraša o tem podatku in se izkaže za pravilnega.
Tukaj ne bi rekel, da gre za PK signale, ker je množica prevelika.
Ima pa ogromno asistentov in z njimi je možno take podvige delat.

Ta fora v Havaji se mi pa zdi najbolj zanič podvig, saj se ve, da kaj takega ni mogoče. Zakaj ne bi mogli enostavno pod studiem ali nekje izza njega naredili prizor Havajev? grin In srečanje očeta in sina... oh kako romantično. biggrin
 0   

Tom @by_tom 30. Sep 2005, 09:45

ampak je blo včeraj noro thumbsup
"V mislih ves čas vse fotografiram - za vajo" - Minor White
 0   

Miro Majcen @mirom 30. Sep 2005, 09:52

res je blo zanimivo, sem mel priliko in si ogledal oba showa, jasno, ddrugic z malo vec pozornosti na detajle...ampak še zmeraj ni nič jasno..dober je ni kaj...

slikal sem žal lahko samo 2-3 minute pa še to iz ozadja dvorane, potem pa so nas pospremili ven, in notri smo se lahko vrnili brez opreme.....

Če bo še kdaj prilika to videt vsem toplo priporočam.

lp
Miro
 0   

rokin_ @rokin_ 30. Sep 2005, 10:30

Jst sm bil včeraj na Copperfiledlu. Meni je bil še najbolj všeč njegov humor. Človk se res lahko nasmeji.
Drugač ma pa on med občinstvom ful pomočnikov in ko to veš se ti več ne zdi vse tako nenavadno. Sploh nevem npr. kaj je tko čudnga k je šou kao na hawaje: Tist je blo že prej posneto, tut fotografija ki jo je nesel sabo je bla prej slikana. Črke na rokah pa mu je napisala pomočnica in to je to.In pol je edina skrivnost ta kako je izginil s tistga stojala oz stolpa, kar pa veliko iluzionistov počne.
Drugač sm bil pa zelo razočaran nad organizacijo: tisti ki so dal za karte 8000 sit so bli na tribuni in vse lepo dol vidl, jst sm dal 10000 in sm bil na parterju zadaj in nism vidu nč. Keri pametnjakoviči so to organizeral jao.
Sicer je pa splošen vtis predstave zlo dobr in mi na žal, samo drugič bom kupil najcenejše karte, ker bom več videl.
 0   

Miro Majcen @mirom 30. Sep 2005, 10:34

pomočnikov je bilo veliko, ampak tisti, ki so izbrani niso, sej je metal frizbije in jih izbiral, pa potem kasneje ko je metal zoge da so se ljudje grebli, tudi vsak kandidat, ki je sel na oder je sam vrgel frizbi, tako, da tukaj je bilo nekaj randoma.

Edini, ki sem ga opazil (videl sem obe predstavi) je bil tisti, ki se je drl raznorazne zadeve, krical, ko se je David preoblacil itd...

Drgac pa jasno, to je show in tu so reči zrežirane, tako kot marsikje drugje...še vedno pa fajn za videt...kako se je pojavil tisti cadillac, kako je izginil iz tistega odra nad publiko itd...zabavno skratka smile

lp

Miro
 0   

rokin_ @rokin_ 30. Sep 2005, 15:29

Ja sej so bili tudi naključno izbrani, ampak vedno so bili zraven še pomočniki iz publike, npr. večkrat se je zgodilo, ko je en ujel frizbi pa je Copperfield rekel naj ga poda sosednji gospe oz , najbližji gospe skratka tako da ga je dobila njegova pomočnica. Pa se mi zdi, da se pač njegovi pomočniki najbolj zagrebejo yes Pa ko so tiste žoge metal sm opazil kako je ena gospodična pritekla gor z žogo iz vrat za izhod in je sploh nihče ni opazil , midva s punco sva opazila ker sva sedela čisto zadaj. Moje mnenje je, da je bilo 90%sodelujočih njegovih pomočnikov.

Drugače pa vsekakor dobra predstava.[/u]
 0   

Matej @breezer 30. Sep 2005, 15:50

Ma dobro... kaj je kdo vprašal oz. ali pozna tiste ljudi, ki so v zadnji točki izginili iz odra, kako za vraga so končali zgoraj na tribunah?!
 0   

plizzzzzz @plizzzzzz 30. Sep 2005, 19:01

mmmhhh ce je pa tko da ste se navadni obiskovalci opazli pomocnike pol pa je to se slabs kot sem mislu. nic boljsi od unih cestnih mojstrov s tremi skatlicami 'kje je zogica', sam da ta kar v eni potezi pobere od vsakega tsitih 8000 ljudi po 10 jurjev
je pa ze un nas stajerc boljsi
 0   

Heretic @Heretic 30. Sep 2005, 19:14

hehe, sam res.
sem tudi jaz razočaran, če je tako očitno, da ima pomočnike...
ampak nekaj mi pa pri njem ni jasno...
on naj bi povzričil izginotje Kipa svobode?
sprehodil se je skozi kitajski zid?
s preprogo letel nad velikim kanjonom?
sicer ne vem vič o teh podvigih, lahko samo rečem WTF?!
bigeek

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati