0   

Goran @darkdragon 6. Okt 2005, 10:52

evo en dobre link do popolne razlage o temnici. kako opremiti prostor, kakšen mora biti le ta, kakšna kemja se uporablja, kako razvijati fotke, ....

''svega i svašta'' po domač povedan

darkroom page

veliko užitkov pri branju in razvijanju, hhhh
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Blaž Ogorevc @balž 6. Okt 2005, 10:57

super, carsko. a si že dubu luč in uro.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

Jaka @Guda 6. Okt 2005, 10:59

Glede na to, da je to "old fashion" thumbsup thumbsup thumbsup , sem si nabavil kar knjige
Ansel Adams (The Camera, The Negativ & The Print)
Slo-Foto zakon
 0   

Goran @darkdragon 6. Okt 2005, 11:01

jp jp. mislem z enim sem zmenjen za vse komplet za trideset jurjev (luč, ura, banjice, razvijalna doza, maska za papir, filtri, drobni pribor). in to grem iskat naslednjo soboto.

pa še z enim sem zmenjen da mu bom še sporoču za okol 15. okt, za nakup digitalne ure za kakih 20 jurjev. tko da čez en teden začnem lepo doma razvijat.

v enem tednu si pa samo še plac pošlihtam v garaži in to je to. wiiiiiiiiiiiii
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

daylight @daylight 6. Okt 2005, 11:22

digitalna ura... thumbsup

sej klasicna je cisto enakovredna, sam ce je tocno umerjena.. ker ni hujsga zame v temnici kot slaba ura... ker se loh na glavo postavis pa ne dobis osvetlitve ki jo hoces (dokler se ura sama ne odloci za to smile
se posebej ko hoces kaj res natancno za sekundico gor al dol ura pa štrka neki po svoje sleep
 0   

Zelod @flambirana_oFca 6. Okt 2005, 12:13

super link, darkdragon thumbsup ravno to že dolgo iščem pa nisem hotel odpirati nove teme v forumu.

No mene zanima druga varianta.
Spet bi se rad poigral s camero obscuro in me zanima kaj rabim v takem primeru za razvijanje? Sta razvijalec pa fiksir dovolj?
 0   

daylight @daylight 6. Okt 2005, 12:24

razn škatle in papirja sta dovol ja smile
 0   

Goran @darkdragon 6. Okt 2005, 13:18

ma ja jst sem iskal tako stran kjer bi blo vse lepo napisano kako postavit temnico, kak prostor rabiš, kak pribor morš met, kako se razvija film in papir vse to da bi blo na enem mestu. menim da je tale stran res dobra, zato veliko užitkov. thumbsup
 0   

dorian @dorian 6. Okt 2005, 13:26

Slo-Foto zakon

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati