0   

Matej @OKO 8. Okt 2005, 19:18

zanima me kaj vam pride na misel, da bi počeli nekaj zelo zelo tveganega....(smrtno, zdravju....itd nevarnega)...
karkoli, razpisite se...
in naj bo izvedljivo..
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

iztok @izo 8. Okt 2005, 19:27

ne vem kako je zdej, samo včasih bi bilo kr pugumno dejanje it zvečer v fleksa v lj (ali kakšno podobno "domačo") in zadret kakšno čez naše južne brate, hehe . tm si hitro kaj fasal, pa ni bilo treba kakšnih neumnih pripomb, kot ta met.
drgač pa je recimo dost tvegano samo da se z biciklom al pa z avtom po jubljani furaš ipd, vsak trenutek si na robu smrti, če tako gledaš.
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 19:42

ja jest bi šla plavat z belimi morskimi psi brez kletke...potem si dele na potovanju spet želim srečat eno krdelo levov...nazadnje smo na safariju hodil..in srečal levinjo...je blo fajn pol hodt..k nam je ranger reku, da zdej ne vemo..al nas nekje gleda celo krdelo..in da so lahko kjer koli....srečal jih pol nismo več..sam je blo fajn..pa k so ponoč pol h kampu pršli trije...no to je blo...kaj pa še bi..hm....definitivno mi je najbolj nevarno eksperimentiranje z drogami..tega ne bi nikol...aja..pa fajn je blo enkrat plavat v reki, za katero sem vedla, da so not krokodili...kot vidite..nobenga srečala.. smile....no drugač pa predvsem prvo..čim več srčenj z velikim belim..to... thumbsup
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 19:44

aja..pa še to (sem vedla, da mi bo bolj počasi kapljalo) enkrat bi šla lovit orkane oz. bi rada doživela orkan..v ameriki... yes ..se še kaj spomnim.. beatnik
 0   

iztok @izo 8. Okt 2005, 19:50

hehe, ena fotografska, frontalno fotkanje močnega laserja s slrjem se tud najbrž nebi dobro končalo biggrin
živalska, hmm, dejmo eno domačo, recimo, da te namočijo v slanico in te vržejo med krave, hehe. kravji jezik zna dobro podrajsat biggrin
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 19:51

joj.izo... Rofl ..no jest sem še tole spomnla..enkrat si želim na norvešk plavat oz. šnorklat z orkami..to bo tud adrenalin... :afro:
 0   

iztok @izo 8. Okt 2005, 19:57

ja , orke so zakon, samo po mojem niso tako napadalne kot recimo morski pes, se jim pa zna utrgat vsake tolko. ipak je sesalc, hehe.
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 20:06

aha..pa še tole..spat v šotoru kr v savani....k zjutri ne veš..kaj boš vidu..k boš odpru zadrgo..bo ležal lev pred vhodom al rino..al pa bojo sam stopinje žvali..ktere so se ponoči sprehajale okoli tvojega šotora..to se da menda v Botsvani...sam..mislm, da ne bi kej preveč spala.... none ..bi pa prej velik popila... Rofl
 0   

Zelod @flambirana_oFca 8. Okt 2005, 20:38

Zadnje čase je kar nekaj posilstev ovc bilo.... cry biggrin
 0   

Matej @OKO 8. Okt 2005, 20:39

ko bo spisanih par idej in norih stvari vam povem se jaz svojo.,.....
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 20:42

Rofl Rofl ..joj..ofca.....moje sožalje... cry OKO ti pa le hitro napiši..kaj bi ti nevarnega počel...no..jest bi pa nabirala tud krokodilja jajca....to sem enkrat gledala...zelo zgodaj zjutraj..ob 10 je bilo..takrat je to varno..ko se krokodili še ne napolnijo z sončno energijo....pa eno palco morš met.. none
 0   

tinekr @tinekr 8. Okt 2005, 21:00

I've seen it, i've done it. Nič takega, kar bi si spet želela. Želim si čimbolj nenevaren lajf. Nevaren lajf me je stal faksa in s tem je povezano marsikaj!
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 21:01

zanimivo bi tudi bilo stati na robu še delujočega vulkana......mah sej tkole k razmišlam o tem....najbolj nevarni so trenutki. k se narava odloči, da bo malo aerobicirala,...........bigeek
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 21:01

kaj si pa počela nevranega, da te je stalo faksa??? to me pa res zanima bigeek
 0   

Lev Predan @Pegasus 8. Okt 2005, 21:45

Najbolj nevarna zadeva od vseh je kej napačnega rečt ko si pr tašči na večerji...

devilish devilish devilish

lp
P.
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 21:51

al pa ji povedat..kaj si o njej misliš..sem hotla že prej to napisat......no..to me pa še čaka... Rofl
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 21:52

pa takrat morm met fotkič s sabo..al pa tud ne..da mi ga na glav ne razbije......... bigeek
 0   

tinekr @tinekr 8. Okt 2005, 21:57

Sex, drugs and alchocol. It is dangeorus enogh for you? upset
 0   

tomaž @mju 8. Okt 2005, 21:59

Iti v Francijo, kupiti 1D in 80-200, poslati kakega nikonaša na ajflov stolp, ter mu reči, naj vrže 1D dol (z objektivom gor) jaz bi ga pa spodaj lovil yes adrenalin yes

skočiti v kolpo pred slo-fotovci biggrin
 0   

hobitek @hobitek 8. Okt 2005, 22:02

pa sej ti ne piješ??? itak pa vsi študentje prakticirajo (smo) to...ne vidim ovire, da pol zarad tega ne nardiš faksa...... bigeek

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati