0   

Jero @Jero 8. Okt 2005, 23:14

Lep pozdrav.

Danes zjutraj sva se s punco odpravila v center. Delat. Ko sva prišla v biro sva se obrnila in odpeljala nazaj domov po stvari, ki sva jih pozabila doma.
Bilo je oblačno. Ker sem mi je zdelo, da bom zaključil prej, sem vzel še fotoaparat. Zaključil sem tri ure pred punco in s tem povezanim kosilom.
Še nikoli nisem bil na Barju. Pa grem na Barje. Tam je sigurno zanimivo. Kje pa je Barje? Vem kje je Plečnikova cerkev na Barju. Mogoče je pa barje tam. Parkiral sem pred cerkvijo. Levo? Desno? Zavil sem na polje, gazil po blatu in skozi koruzo. Po nekaj za las uspešnih skokih preko jarkov sem končno prišel na pot. Umazan in moker.

Sama ravnina. Nikjer nobenega človeka. Povsod vse isto. Koruza, ravna pot, koruza, grmovje, koruza in par brez. Sama ravnina. Niti malo podobno domači, razgibani gorenjski.

Drevo

Detail grmovja

Zelen listek

Rumen list

Ograja

Na poti nazaj sem srečal nekaj živih bitij. Kmeta na traktorju z mrkim pogledom in nekaj konjev.

Čudno tole barje...

Pa še vprašanje za konec:

A sem sploh bil na barju?

Najlepša hvala
 0   

Matev @Matev 9. Okt 2005, 06:17

po fotografijah sodeč bi lahko bil tudi kje drugje

drugače je pa lj barje južno od ljubljane in ga ne moreš kar tako falit
 0   

Heretic @Heretic 9. Okt 2005, 07:34

haha, super napisano... res tako doživeto, izgubljeno in prepričljivo..najboljša je tista: "Niti malo podobno domači, razgibani gorenjski" - sam izgubljen v belem svetu, grin bigrazz super napisano, res yes

najboljše fotke so 2, 4,5. , medtem da 4. izstopa...ta list ujet v suhe veje... thumbsup
 0   

hobitek @hobitek 9. Okt 2005, 07:55

sam si pa res tolk dobr napisu... thumbsup k grem jest na barje ponavadi parkiram pri uni tabli (mna kateri so narisane živali barja) nekje na serdini poti med Igom in Ljubljano. Pol se pa mal sprehajam..je pa na drugi strani, tam k si bil ti...res sama koruza in polja... biggrin
 0   

sanja @sanja 9. Okt 2005, 08:17

ma si kr mal lepse prikazal barje kot je v resnici
saj men je dol tok spukj, da sm enkrat sla dol fotkakt
pa sm se takoj obrnala in sla domov
ma ja mogoc pa jaz nism bla na barju Rofl
 0   

Jero @Jero 9. Okt 2005, 09:44

Hvala vsem za odgovore.

Hobitek. Hvala za namig. Grem enkrat še tja pogledat.
Sanja. Slikce so mal varljive veš... Sem tud jest skor teku do avta! biggrin
 0   

Matev @Matev 9. Okt 2005, 09:52

na baju med koruzo gojijo tudi travco
tako da kaj preveč šetat se tam ni ravno dobro
te kak vaški čuvaj s puško lepo ali grdo prepodi - da možnosti ujema od strani policije niti ne omenjam...

in oni rečejo da vsazga ki ga zalotijo reče da se je tam samo sprehajal
ko mu pa hišno preiskavo naredijo pa najdejo kakšno slikco v win/temp direktoriju ki vsebuje mladoletnice - smo pa tam
 0   

Schatzi @Schatzi 9. Okt 2005, 10:08

s čim si slikal?

Lepe slike.
 0   

plizzzzzz @plizzzzzz 9. Okt 2005, 15:14

tocno tako je barje. super fotke
 0   

Jero @Jero 9. Okt 2005, 17:55

Slikal sem s fiksnim 300 f4. Nikon D70s. Samo to sem imel.
Hvala za komentarje.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati