0   

ales @ales 11. Okt 2005, 23:28

Ce ga ma kdo, me zanima osebno mnenje.
 0   

Matjaž Štefančič @Puscavnik 20. Okt 2005, 11:58

Mislim, da ga nima še nihče. Bil sem pred tem, da ga naročim, ko je tujih forumih začela razsajat novica o zanimivih efektih, ki jih povzroča objektiv pri 24mm /f4 in 5.6. Govori se, lahko da je res lahko da ni, da bo Canon objektiv za nekaj časa umaknil iz prodaje in poštimal napako.

http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1029&message=15490949

Čeprav prekleto trpim, saj sem pred enim tednom dobil body, ki mi sedaj počiva v omari, bom še mal počakal, da se zadeve razkadijo. Ali pač kupil kakšno alternativo (če obstaja)....

LP
 0   

noname @xpr0ject 20. Okt 2005, 13:12

Imel sem ga moznost privit na body in sem tudi naredil par posnetkov. Snemal sem v senci, tako da o kaksnih flare efektih ne morem govoriti. Se mi pa zdi, da je pri iztegnjenem zoomu 105 in f4 nekoliko mehkejsi(vendar se vedno zadovoljivo oster), kar je za L serijo nekoliko "nenavadno". Nekaj casa ze uporabljam 70-200 f4 in tukaj se mi zdi, da je povsej goriscnici kar enako oster...
Kaksnih poglobljenih testov z 24-105 pa nisem delal, tako da kaj vec ne morem povedat.

LP
Xpr0
 0   

Matej Herbst @matto 20. Okt 2005, 15:23

Kot sem jaz zasledil v pogovorih z ljudmi, ki so ga probali so ga vsi pohvalili, kot model 17-40/4. Kot so mi povedali je kvaliteta fotke primerljiva z 28-70/2,8.

Edino kar jih je motilo je, da je fiksen 4 in ne 2,8.

He, he zakaj se pa matto zanima za Canon? upset
 0   

Pele @Pele 20. Okt 2005, 16:11

Citiram:
He, he zakaj se pa matto zanima za Canon?

Rofl

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati