0   

Jernej @Poropk 12. Okt 2005, 09:18

a se splača to kupit... a ne (portretna fotografija.. panorama)
 0   

Goran @darkdragon 12. Okt 2005, 09:28

to je eden najboljših objektivov glede na njegovo ceno. sam lastim enakega in sem zelo zadovoljen z njim. za portretno fotografijo je dober vendar moraš paziti na pristop do portretiranca ker moraš priti dovolj blizu za kakšen hud izrez. drugače pa slika je zelo ostra edino kar je je plastična izdelava, vendar če ga ne boš metal po tleh pa hodil po njem potem to ni tak problem.

sam sem zelo zadovoljen z njim in ravno ta mesec si bom kupil še enega za na drug body.
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Jernej @Poropk 12. Okt 2005, 09:33

hvala bom jest tud kupu
 0   

Miha Rekar @Mih@ 12. Okt 2005, 09:42

Res ima zta takšno kvaliteto, ki jo dobiš iz slik smešno nizko ceno. Si ga lastim in sem nadvse navdušen nadnjim. Objektiv, ki ima 100% najboljše razmerje cena/kvaliteta od vseh. thumbsup
[url=http://mr-foto.net/zsfb.html][img:aa918317cc]http://www.kalisce.com/blogblog/zsfb_userbar.png[/img:aa918317cc][/url]
[url=http://mr-foto.net/][img:aa918317cc]http://www.kalisce.com/miha/userbars/mihaowner_userbar.png[/img:aa918317cc][/url]
 0   

tinekr @tinekr 12. Okt 2005, 09:48

Ga še vedno čakam. Danes je mesec dni od takrat, ko bi ga naj dobila. shy
 0   

Goran @darkdragon 12. Okt 2005, 09:50

tinca pa menda ne pri mixiju, hahaha. ne vem kako to da nimajo takih objektivov na zalogi. jst bom še enga kupu v foto diskontu ker mam mal veze tam in lahko dobim ceneje kot v sami trgovini.
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

Pele @Pele 12. Okt 2005, 09:52

Se
 0   

tinekr @tinekr 12. Okt 2005, 09:52

Hehe, dark, kak si vedel? biggrin
 0   

chips @chips 12. Okt 2005, 09:55

dragon: a ga majo na zalogi pri fotodiskontu? Tudi jaz mam tam veze in rabim ta objektiv...
 0   

Goran @darkdragon 12. Okt 2005, 10:03

chips majo majo, vsaj včeraj mi je potnik reku da majo na zalogi, ker sem reku da ram enga in je reku da ni problem.
 0   

Goran @darkdragon 12. Okt 2005, 10:04

tinca hm mal sem ugibal, hhhhh sej priznam težko je blo uganit kje si ga naročla sam kdor zna zna.
 0   

Sebastjan @Sebastjan 12. Okt 2005, 10:08

tudi jaz si ga lastim in lahko rečem da je to moj najboljši objektiv upset
Naročil sem ga pa pri beseničarju in je bil v dveh dneh v Prekmurju...pozor Prekmurje? JA cool
 0   

Gumby @Gumby 12. Okt 2005, 10:25

Piz... Zdaj pa takoj poklicem tale jeb... Mixi, pa naj ga pri Fotodiskontu kupijo idioti, ce ga drugje ne morejo dobiti. Placan je pa ze od 10.9... Jao...
 0   

Goran @darkdragon 12. Okt 2005, 10:36

gumby ne se tolk razf... ne vem kaj počne mixi en mesec z naročilom. jst tale objektiv sam prpelem v roku enga meseca iz amerike pa nisem firma, hhhh. mixi je navadna p......
 0   

tinekr @tinekr 12. Okt 2005, 10:50

Eh, je pa darilo za rojstni dan. Če ga dobiš po dveh mescih, je malo brezveze.
Si zamisliš, da bi moral za tisti Canon 70-200 L tako dolgo čakat in bi jim lepo dal 200 jurčkov, oni pa ti vsaki teden rekli, da bo Naslednji teden.
Na svoji strani pa so imeli prej napisano, da je dobavljiv do 5 dni, zdaj pa že dvajset dni. Majko jim.
 0   

Jaka @Guda 12. Okt 2005, 11:04

Raje naročte 50/1.4 jaz sem ga dobil od Mixi-ja v 3 dneh po plačilu bigrazz bigrazz bigrazz
 0   

tinekr @tinekr 12. Okt 2005, 11:13

Po mojem je po tacenejšem več povpraševanja, zatorej...Tiste dražje imajo vedno na zalogi. Ne vem pa koliko je boljši 1.4 grin
 0   

Goran @darkdragon 12. Okt 2005, 11:16

1.4 je boljša izdelava ni toliko plastike in pa kovinski bajonet ima, sama svetlobna vrednost pa ni toliko boljša no saj ne vem kake očitne razlike ni. je pa res boljši feeling met 1.4 pršraufan na fotkič kukr pa 1.8.
 0   

iztok @izo 12. Okt 2005, 11:19

jst sem šel v tist fotomarket al kaj je že in objektiv so imel kar n polici, sem ga lahko tudi probal brez problema. takrat je bil ene 23 jurjev, se mi zdi, potrjujem vse dozdej, najbolje zapravljenih 20 jurjev v mojem življenju, hehe.
 0   

Roman @Filth 12. Okt 2005, 12:54

jest mam sicer MKI verzijo 50 1.8 objektiva, lahko pa rečem, da je slika ZELO ostra..... se izredno splača kupt ta objektiv......

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati