0   

Alja Gajšek @galja 12. Okt 2005, 12:38

[font=Arial] [/font][size=12] [/size][color=black] [/color]

Pripravlja se nova revija za mlade, imenovana Neo.

Teme bodo variirale od aktualnosti, predvsem pa bodo predstavljene tako, da bodo privlačne in hitro berljive. Ker so fotografije zelo pomemben del medija, vabimo k sodelovanju študente, ki se amatersko ali polprofesionalno ukvarjajo s fotografijo.

Ker je društvo neprofitna ustanova, so naša sredstva za zagon revije omejena na nujno potreben obseg. Največjo pridobitev za vas v okviru našega sodelovanja, vidimo prav v kakovostni referenci, saj boste lahko v svoj opis del prišteli tudi soustvarjanje največje mladinske revije v Sloveniji. Kljub temu smo se pripravljeni potruditi in vam morda zagotoviti tudi neko simbolično nagrado za vaš prispevek v obliki objavljenih fotografij.

Vsak sodelujoči bo prejel tudi dva izvoda revije za svoj arhiv in nadaljnje reference.

Vsi zainteresirani se javite na naslov elektronske pošte (neo@mihec.si) ali na telefonsko številko (031-343-023).

Alja Gajšek
Urednica revije Neo
 0   

iztok @izo 12. Okt 2005, 12:41

ali se bo ta revija prodajala?
 0   

Gregor Gomboc @George 12. Okt 2005, 13:32

Samo študenti??
 0   

iztok @izo 12. Okt 2005, 13:35

eh, napotnice rabijo, nč drugega, hehe, kao pa to gre, pa vemo vsi. servise počasi ukinjajo, dejte še izkoristit, dokler se da.
 0   

tinekr @tinekr 12. Okt 2005, 13:37

Izo, ti pa si zadnje čase ful nezaupljiv. Imam prav ali se motim? smile
 0   

iztok @izo 12. Okt 2005, 14:06

hehe, jep, sem še pod vplivom. ma sej folk si naj kakšen tolarček zasluži, samo bi pa dal prednost res študentom tukaj. oz mladim.
danes se pač honorarji izplačujejeo prek npotnic, vemo pa vsi, da na tak način dela veliko ljudi, ne samo študenti. firmam je pač tako najceneje, niso odgovorni za nič itd itd.
zarad revije sem vprašal samo zato, ker če so neprofitna organizacija, je malce vprašljivo, če bodo revijo prodajali, ker se pač dela profit, ane? no, odvisno tudi o tematike, št. izvodov ipd. društva so že financirana z strani občin ipd, tako da imajo en osnoven kapital zagotovljen za obratovanje, zato se mi recimo zdi izdajanje ene plačljive revije (sploh če je bolj komercialne, pop narave) malce vprašljivo, nič drugega.
če je možnost, da se kdo uveljavi prek revije, pa je fajn.
 0   

Goran @darkdragon 12. Okt 2005, 14:37

hm zanimivo bi blo tole. a je nujno bit študent.
Nobody Is Perfect, But I Am Pretty Fucking Close ! Don´t Hate Me Because Of That !
 0   

iztok @izo 12. Okt 2005, 14:41

hehe, to sem mislu, tinekr grin
 0   

Blaž Ogorevc @balž 12. Okt 2005, 14:50

darkdragon, a kr takle v javnosti???c,c,c
Vsaj drugač bi vprašu - a moram jaz delat al lahko moja sestra.
Sej ni frke - kr napiš pogodbo - da ji prenašaš vse materialne avtorske pravice in potem lahko ona sodeluje z revijo in dobiva keš, spodaj pa napišejo tvoje ime, ker avtor si pa še vedno. Hehe. Lahk pa še bolj zakompliciraš. hehe.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati