0   

iztok @izo 16. Okt 2005, 12:23

no, pa smo šli..
poogrešali smo sicer še kakšnega člana več, predvsem članice, vendar je bilo pravtako prav fajn pr štajercih.

vse se jasno začne z moštom..

in potem v gozd.

25m visoko čudo

razne tehnike, hehe..

jesen v detajlih.

malce reklam

nekatere ni motila prha slapu

šefe in pele v steni. poglejta luca, kako se oklepa zajle, hehe.

nazaj na poti do kostanja

nekaj "mlečnih" z bližnjega potoka..

po kostanju smo odšli na razgledno točko

maribor pod slo-fotovci

in na koncu še odhod na večerjo..

med čakanjem na ostale člane se je našel kakšen motiv

in še nekja utrinkov z večerje.

0   

Pele @Pele 16. Okt 2005, 12:40

thumbsup
 0   

Miran @Miran 16. Okt 2005, 12:41

Izo, super thumbsup
 0   

Heretic @Heretic 16. Okt 2005, 13:29

super izo! kostanj in mlečni potok - tisti detajl sta nori fotki biggrin bravo! vidim da ste se imeli lepo, pa dajte povedat kdo je kdo, ker nekaterih ne poznam smile
 0   

Gregor @GreGor 16. Okt 2005, 13:31

Da še jaz dodam nekaj fotografij in komentarjev.
Vreme je bilo glede na čas super; čeprav je bilo na 900m, kjer smo se nahajali nekoliko bolj sveže. Zato pa so se veliko bolj prilegli kostanji in mošt.
Upam, da je vse udeležence, še predvsem tiste iz drugih krajev, Pohorje dovolj očaralo. Bilo pa je bistveno premalo časa, da bi ga lahko bolje raziskali.
Organizacija upam, da je bila dobra... laugh

Miran - eden izmed soorganizatorjev (skupaj z mano laugh )

Izo fotografira kostanje... (mislim, da jih je pojedel bolj malo... biggrin )

Miran, Pele in Lucifix kontrolirajo, kateri kostanji so že pečeni.

Nato smo odšli v pragoz Šumik, kjer smo po nekaj časa hoje prišli do slapa Šumik, katerega so obdajale čudovite barve.

Vsak je fotografiral po mili volji....

Proti večeru smo se odpravili s Pohorja in odšli na kmečki turizem, kjer so nas pričakale mnoge dobrote. yes

Limona skozi kozarec.

Po nekaj kozarčkih pa je stekla tudi debata (ne samo o fotografiji, da ne bi kdo mislil, da smo freaki laugh )

V ospredju Miha, nato Gregor1 ter še Rado v ozadju.

Siti in dobre volje smo se pozno večer odpravili proti domu.
 0   

iztok @izo 16. Okt 2005, 13:48

lepe fotke, ni kaj. kdo bi si mislu, da so iz nikona, hehe..
sem šele zdej vidu, da sem skoraj trak za fotič zakuril pr tistem kostanju.
 0   

MareŽ @maremare 16. Okt 2005, 13:55

lepo,lepo,vidim da ste se imeli fajn thumbsup
lp, mare
 0   

Miran @Miran 16. Okt 2005, 14:35

No, pa še nekaj mojih "mlečnih" fotografij:

Del slapa Šumik:

Celoten slap Šumik:

Reka Lobnica malo drugače:

Veliko fotografij nisem uspel posnet, ker sem bil bolj v vlogi vodiča, kot pa fotografa in pa zadolžen sem bil za peko kostanja. A kljub temu sem užival. thumbsup
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 16. Okt 2005, 14:35

Res pohvala organizatorjem, bilo je res odlično in komaj čakam, da se zopet odpravimo na kakšen skupni izlet!

Bravo
 0   

Gregor @GreGor 16. Okt 2005, 14:59

Na Štajerskem je pred nekaj časa nastal foto-portal Totifoto. Velik povdarek je predvsem druženje članov portala. Ker pa so skoraj vsi člani tega portala tudi člana portala Slo-foto, se je hitro izvedelo za to srečanje. Tako (nas) je bilo na Slo-foto srečanju tudi nekaj, ki smo člani pri obeh. Uran, ki smo ga srečali na poti proti Šumiku je na portal dodal sledečo fotografijo, ki sem jo opazil komaj danes:

Lepa gesta Uran.

lp Gregor
 0   

Heretic @Heretic 16. Okt 2005, 19:15

slo-foto članica? smile
 0   

Gregor @GreGor 16. Okt 2005, 19:16

Posredno. laugh
 0   

Heretic @Heretic 16. Okt 2005, 19:20

bigrazz
vidim, da je tale slap Šumnik prav zanimiv za fotografijo pa tudi v okolici ste našli nekaj dobrih motivov smile pa še sam slap ma prav lepo ime yes
 0   

masa gojic @maha 16. Okt 2005, 20:12

zdej mi je pa prav zal da me ni blo tm..
kraj izgleda fantasticno!

ceprav bi se marsikateremu nikonasu tale 'zalogaj' kar posteno zataknil v grlu Rofl
(fotka 30/35, avtor izo)
 0   

Gregor @GreGor 16. Okt 2005, 20:18

Brez skrbi maha. Vsi udeleženci so bili tudi zelo navdušeni in so rekli, da moramo nujno ponoviti. Logično, da ne v roku enega tedna, ampak nekje drugo leto. laugh
Če mislite, da smo si ogledali že vse lepote Pohorja in okolice, se prejcej motite. Tako ni treba strahu, da bi tisti, ki ste bili sedaj na srečanju videli še enkrat isto.
Več detajlov pa drugo leto... biggrin

lp Gregor
 0   

Gregor1 @Gregor1 16. Okt 2005, 20:26

Vsaka čast organizatorjema !!! Naslednji piknik v Brežicah in okolici...
 0   

matejk @matejk 16. Okt 2005, 21:02

Vsaka čast Gregorju, da je vse tiste kostanje nabral in mošt je tudi v glavo stopil.

No pa slikali smo tudi ...

Slik še nisem imel časa obdelat in ker tega še nisem nikoli počel je mogoče tudi bolje tako.

Ni cajta ... Cajt je dnar ... Ta dnar pa direktor pospravi sleep

Naslednjič 2 dni biggrin

LP Matej
 0   

iztok @izo 16. Okt 2005, 21:31

mater, ste štajerci naštudirali tisti slap, super fotke!
mi je kr malce žal, da nisem bil bližje slapu, pa mogoče imel kakšno stojalo več, vidim, daj je bilo dost lepih motiv v tisti luknji dol. morm še moje fotke iz filmov nardit, me prav zanima, če bo kaj za pokazat, hehe.
 0   

Miran @Miran 16. Okt 2005, 21:49

hehe izo, imamo res ze nastudirano ja.Ce si gori tam ze enih 10x pol bi skor mogel vedet kako in kaj, ceprav vedno ni ista svetloba. Je pa res, da je sam slap in pa te tavecje brzice izredno tezko pravilno osvetlit, ce vkljucis v fotografijo se malo okolice, ki je pa precej temna. Zato pac pazis, da vode ne prezges in s tem je okolica se za malenkost temnejsa, vendar pa potem z malo obdelave v PS-u tudi to porihtas, da nato zgleda fotka precej zadovoljiva.
 0   

Blaž Ogorevc @balž 16. Okt 2005, 22:38

oh, vidim da ste se mel super - jaz sem bil tudi čez vikend precej visoko in teklo je tudi. Na ruštu sem švicu. Pje.

Mmm, pa cel cajt se mi je kostaja luštal. Ah jo.
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati