0   

miha @mih 20. Okt 2005, 13:12

Pozdravljeni!

Kot ste morda že videli se v BIgBangu prodaja omenjeni mp3 predvajalnik za ca. 50000 sit. Ima vgrajenega 20GB splomina tako, da bi lahko služil kot prenosni disk za shranjevanje slik.
Slike naj bi bilo možno prenesti s katerega-koli fotoaparata.

Zanima me, če je to že kdo preizkusil ter kakšno količino podatkov je možno prenesti z enim polnjenjem baterije?

Trgovec mi je rekel, da bi naj to omogočal kar 10 ur, kar se mi zdi malo preveč. Na raznih forumih sem namreč prebral, da je Apple IPod zmožen z enim polnjenjem baterije prenesti zgolj 1GB, kar je seveda za resno delo občutno premalo.
Opozoril bi še to, da ne Ipod ter ne M:robe(vsaj trgovec je tako trdil) nimata možnosti uporabe zunanje baterije metem, ko se prenašajo slike z fotoaparata.

Ker imam nikon D70, ki podpira samo USB 1 standard, me zanima če je možno prenesti slike s pomočjo čitalca spominskih kartic.

Za odgovore se vam v naprej zahvaljujem.

LP Miha
 0   

Pele @Pele 20. Okt 2005, 16:06

Citiram:
Ima vgrajenega 20GB splomina tako, da bi lahko služil kot prenosni disk za shranjevanje slik.
Slike naj bi bilo možno prenesti s katerega-koli fotoaparata.

Slike direktno iz aparata ne boš mogel prenest na mrobe grin

Citiram:
Trgovec mi je rekel, da bi naj to omogočal kar 10 ur, kar se mi zdi malo preveč.

Malo je res pretiraval. Sam tega nisem preizkusil, sem pa prenašal podatke tam cca 700 MB, pa sem potem še kar nekaj časa poslušal glasbo...

Mrobe ne deluje kot prenosni disk za shranjevanje slik. No lahko jih preneseš, samo potrebuješ računalnik zraven.
 0   

miha @mih 20. Okt 2005, 18:53

Hvala za odgovor!

Potem pa nakupu odpade.

LP Miha

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati