0   

Heretic @Heretic 22. Okt 2005, 10:04

Pozdravljeni!
Kaj si mislite o vseh napovedih in predvidevanjih glede pandemije? Pred kakšnim tednom je bilo rečeno, da je možnost pandemije neznatna, zdaj pa imajo gripo že Hrvati, v primeru izbruha pa bi pandemija cel svet osvojila v treh mesecih in zahtevala od 50-150 miljonov življenj.

Madžarski znanstveniki naj bi odkrili cepivo, ki je učinkovito, proizvajali pa naj bi 500.000 doz na teden.

Dokler je bila stvar še v Turčiji in Romuniji, se mi je zdela oddaljena...zdaj pa kar Hrvaška,... bigeek dead

Virus naj bi mutiral v primeru, če se človek okuži z ptičjo gripo in normalno gripo - v zimskem času bo to kar mogoče.

Kakšno mnenje?
 0   

sanja @sanja 22. Okt 2005, 10:17

jaz sm si kr tamiflu kupila, sam upam da bo pomagal bigeek
pa drug teden se grem cepit, ker je vse mozno confused

ziher je ziher devilish
(ceprov mislim da ne bo tako hudo biggrin )
 0   

Blaž Ogorevc @balž 22. Okt 2005, 14:02

kakšna so pa priporočila - jaz sem si danes boljše zdravilo kupu - kisu zele. Pa bom zj... vsako gripo.

Ma sranje bo zdle to, če odkrijejo pri nas na pticah, da bo pol vsak ko ga bo grlo bolelo kr mislu da ma tale H5N1 (al neki takega). Pje.

Ma sej če s zdrav in to, te gripa ne bo vbila. A ne?
Balž

Look at the Earth talking to you! YAB grin
 0   

milosh @milosh 22. Okt 2005, 14:31

narava najde pot kako probat drzat vrsto v normah normale, da ni populacija prevelka. to je to in cist nc druzga, enkrat bla kuga, pol aids, zdej k aids ni vec tabu in smo kao v vecini (zahodni svet) osvesceni je pa prticja gripa prsla.... pol bo pa kej druzga. mediji nas vedno drzijo v strahu, ceprov je vecinoma neopravicen
 0   

Silvo @silvopst 22. Okt 2005, 14:57

Se popolnoma strinjam s tabo Milosh. Paniko so naredili mediji. Madonca, saj nismo več tako primitivna družba, da nas bo ena gripa pomorila. Ali pač?
Pa tisto zdravilo Tamiflu je bolj nabiranje denarja kot varovanje pred ptičjo gripo. Isto kot bi s čeladami na glavi čakali da na zemljo pade ogromen meteor. laugh
 0   

Sandi @Sandi 22. Okt 2005, 16:43

Seedaj bo šele igrica Moorhuhn postala aktualna ... Rofl
Škljoc !
 0   

Blaž Ogorevc @balž 22. Okt 2005, 17:52

Pje, fantje smo ga pa zdaj našpukal - se bodo vse punce bale tičje gripe. Rofl Rofl chinese :fredy:
Balž

0   

Borut Hočevar @bot-sub 22. Okt 2005, 18:15

Mene bolj skrbi, da ne bi ta ptičja gripa pobila kokoši tam odzgoraj... bigeek

No vsaj tistim, ki jim niso še pobegnle cool
----------------------------------------------
Gnoj je zlato in zlato je gnoj ... Kdor nima duše,ne potrebuje zlata, kdor ima dušo ne potrebuje gnoja.
 0   

Matjaz @Krokar 22. Okt 2005, 19:06

Hehe, fantje... Upam, da ni prenesljivo na Krokarje, ker pičim drug teden za 2 mesca v tiste konce... Če pa izbruhne bom mel pa exkluzivne fotke za Slovenijo... v najslabšem primeru pa še moje fotke posthumno pridobijo na vrednosti! sunny
 0   

Dejan Dular @smejo 22. Okt 2005, 19:20

Samo da bo moj tič zdrav ostal biggrin
 0   

tomaž @mju 22. Okt 2005, 19:42

Tina Maze je zmagala... nice
 0   

Silvo @silvopst 22. Okt 2005, 20:03

Pa Mitja Petkovšek tudi....
 0   

sanja @sanja 22. Okt 2005, 20:20

in kaj am to zveze s pticjo gripo? policeman
 0   

Silvo @silvopst 22. Okt 2005, 20:37

Ima, ima. Tudi to so novice dneva kot ptičja gripa. No res, ta zadnja je bolj novica tedna, meseca.... stars
 0   

Zelod @flambirana_oFca 22. Okt 2005, 21:14

Mene bolj skrbi, da me piči sršen ali pa se pičim na kakšen strupen trn, kakor pa, da me ujame ptičja gripa. smile
To je enostavno preveč govora, kakor, da bo konc sveta, ne pa, da prihaja nek virus. Še najbolje, da države uvedejo enoletno prepoved ljubljenja in seksanja, da se ja ne bo širila med že okuženimi. laugh
 0   

Eva @Evchy 22. Okt 2005, 21:33

jest bi pa piščančka jedla........ thumbsup
 0   

Blaž Ogorevc @balž 22. Okt 2005, 22:50

Veš kaj, jaz če bi bil ovca, me tud ne bi skrbela ptičja gripa. pje, Rofl Rofl
Balž

0   

Zelod @flambirana_oFca 22. Okt 2005, 23:11

balž, very good one thumbsup biggrin

grem spat, obletnice Eurosonga je konc, v poročilih so pa itak spet strašili z gripo.
 0   

Heretic @Heretic 23. Okt 2005, 00:23

čuj, ki se ptičja gripa širi tudi prek mailov? :fredy:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati