0   

Aleš @afekt 27. Okt 2005, 09:28

Pozdravljeni!

Najprej vsakega, ki je odprl tole sporocilo prisrcno pozdravljamo!
Naj se vam predstavimo!
Smo Spela, Nika, Urska, Janja in Ales, studentje iz ekonomske fakultete.

V okviru predmeta PODJETNISTVO pripravljamo poslovni nacrt.
Vprašanja he nanašajo na potovalne navade bivanja. Se pravi sprašujemo vas o izkušnjah, zeljah in idejah o hostelih.

Na spodnjem linku - povezavi v splet je anketni vprasalnik z 10 vprasanji. Vzelo vam bo kaksne 2-3 minutke casa. Zavedamo se, da je vas cas dragocen!!!

http://www.surveymonkey.com/Users/35725678/Surveys/951451433530/3BC0B8C2-3F20-4464-ABDB-F7E630E8F39D.asp?U=951451433530&DO_NOT_COPY_THIS_LINK

Za vaso prijaznost se vam iskreno zavhvaljujemo in obljubljamo tajnost podatkov.

Hvala lepa, zelo ste nam pripomogli k boljsim rezultatom!!!

Lep pozdrav,

celoten team

PS: Nadvse vam bomo hvalezni, ce boste to sporocilo poslali svojim prijateljem, znancem,... da bomo imeli cim vecjo bazo podatkov o anketnih vprasanjih! Hvala!
 0   

iztok @izo 27. Okt 2005, 09:35

a ste vi že imeli eno podobno anketo na e-fo...? naj še enkrat tudi tukaj povem, da se mi tukaj ne zdi ravno najboljše mesto za te zadeve, prej na kakšnem forumu od ekonomske fakultete, oz, strani, ki je bolj naravnana na trženje, ankete ipd. to je pač fotografski portal ni ne mesto za spamanje (kr nekako tako izpade zadeva, sploh z tistim dejte pošiljat še znancem itd..)
dejte imet to v mislih za v nadaljne, če je študentska zadeva, se še nekako pogleda čez prste, če pa mislite služit na ta račun, je pa skrajno neprimerno.
 0   

Matej @OKO 27. Okt 2005, 09:47

@Spela, Nika, Urska, Janja in Ales, studentje iz ekonomske fakultete.

hm ko sem jaz delal anketo(srednja sola) opravicen izostanek pa se matematko smo menda takrat pisali haha, sem sel od bajte do bajte, bili smo trije, v enem dnevu prebrodili pol slovenije in dobili cudovite izkusnje spoznali folk, ni se nam mudilo vzeli smo si cas, osebni kontakt je cisto nekaj drugega....
vsaj vidis ce se zajebava ali resno misli

thumbsup
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Aleš @afekt 27. Okt 2005, 09:52

fantje ..tukaj ni nikakršnega pridobitništva s to anketo..zarad mene če pol miljona reši aketo ali pa nihce sem na istem..

bom pa hvaležen za odgovore..
pač to je treba narest za oceno..moram pa dobiti čim več zadetkov...

vem se opravicujem, slofoto ni za te zadeve..

LP
 0   

Zelod @flambirana_oFca 27. Okt 2005, 12:04

Hahaha laugh
Vi ste bodoči diplomirani ekonomisti?

Se opravičujem ampak ta anketa je narejena na ravni osnovne šole in vanjo niste očitno vložili niti slabe 3 ure dela.

Par primerov:

najprej anketa govori na splošno kaj bi, če bi, ali bi... za vse možne države (tujina!),
potem naenkrat pa se pojavi izbira "Mini trgovinico s tipičnimi promocijskimi izdelki za Slovenijo in kraj" - ? Torej, če grem na Islandijo, bom iskal trgovinico s tipičnimi promocijskimi izdelki za Slovenijo in kraj ?? Hahaha.
Mislim, da bi tukaj bilo bolj primerno "Mini trgovinico s tipičnimi promocijskimi izdelki za obiskano državo in njena mesta" ali nekaj v tem smislu.

Gremo naprej... - "sankanje" ??! Glej no glej. Pridemo na Kreto ali v Egipt in bi se radi šli sankat? smile))) Ojej od kod vam ta ideja?
"Movie night" ? Ejga stari a ti pa mau zborno mau sleng furaš al kwa? laugh
Dejte se držat osnovnih pravil, porkaduš! Je to anketa s katero bi radi dobili kakšna resna mnenja, ali ste pisali besedilo za nov rap produkt, pa ste še mau zrawn uklučl en tko mau ingliš izraz, da bo bl kulčy, a? bigeek
Obupni ste, resno. Napiše se "filmski večer", če še ne veste.

In vprašanja so v slovenščini, potem pa nas čaka pri vsaki izbira
"Other (please specify):" A je tako težko spremenit ali pa napisat lastno anketo, kjer bi bilo lepo VSE zborno slovensko napisano?
Se popravljam; za anketo niste porabili niti pol ure, kaj šele tri.
Sram vas bodi.
Upam, da zaradi takšne lenobe še v bodoče, padete letnik. bigrazz

LP
 0   

Jaka @Guda 27. Okt 2005, 12:53

@flambirana_oFca:
Jih moram malo zagovarjati (bil sem v isti koži pred nekaj leti Rofl Rofl Rofl), pač razmišljajo ekonomično --> z najmanjšim trudom do opravljenega izpita.

Očitno je naslov poslovnega načrta: "Odprtje (Youth) Hostla" --> glede na to, da sprašujejo samo o tem.

Edino kar mi ni jasno, zakaj sploh vložiti te 3 ure dela, ker bi se dalo tudi brez tega smile, rekli bi, da na podlagi ankete (ki je ne bi niti naredili) smo ugotovili, da .... in .... in ... --> in na koncu --> POSLOVNI NAČRT SE SPLAČA --> in Vahčič bi vpisal ocene in en izpit manj.
 0   

judez @judez 27. Okt 2005, 13:10

Guda je napisal/a:

Edino kar mi ni jasno, zakaj sploh vložiti te 3 ure dela, ker bi se dalo tudi brez tega smile, rekli bi, da na podlagi ankete (ki je ne bi niti naredili) smo ugotovili, da .... in .... in ... --> in na koncu --> POSLOVNI NAČRT SE SPLAČA --> in Vahčič bi vpisal ocene in en izpit manj.

Točn tko.
Pri nas je anketa pokazala, da se poslovni načrt ne izplača, pa smo pač rezultate mal priredil, da nam ne bi bilo treba nove ideje za poslovni načrt iskat.
 0   

Jaka @Guda 27. Okt 2005, 13:58

judez je napisal/a:
Guda je napisal/a:

Točn tko.
Pri nas je anketa pokazala, da se poslovni načrt ne izplača, pa smo pač rezultate mal priredil, da nam ne bi bilo treba nove ideje za poslovni načrt iskat.

Do diplome po liniji najmanjšega odpora! --> zlato pravilo, ki VELJA! thumbsup thumbsup thumbsup
 0   

Damjan Gerhold @Gerholdd 27. Okt 2005, 15:41

Do diplome po liniji najmanjšega odpora ... to zlato pravilo mogoče velja za poklice, pri katerih ni tako težko dobit službe. Kot ekonomist pa je težko dobit službo. Sploh če si slab ekonomist. In če na faksu ne delaš, boš slab ekonomist. In ta anketa mi vse pove ...
 0   

Matej @OKO 27. Okt 2005, 16:27

@Gerholdd
Kot ekonomist pa je težko dobit službo.

hm.. vsi moji sosolci iz osnovne sole ki so sli studirat ekonomijo danes ze delajo in pac sefe ubogajo tako kot je ta nas sistem sleep .
js ecek pecek pa se vedno gulim klopi na faksu smile, znanje je kljuc thumbsup
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Jaka @Guda 28. Okt 2005, 09:45

Gerholdd je napisal/a:
Do diplome po liniji najmanjšega odpora ... to zlato pravilo mogoče velja za poklice, pri katerih ni tako težko dobit službe. Kot ekonomist pa je težko dobit službo. Sploh če si slab ekonomist. In če na faksu ne delaš, boš slab ekonomist. In ta anketa mi vse pove ...

To še ne pomeni, da ne rabiš nič delati, ampak da s čim manjšim naporom narediš izpite in diplomo, ker kot večina faxov v SLO je tudi ekonomija polna teorije, ki ti v praksi (če odmislimo raziskovalce) bolj malo koristijo. Lahko in pametno je pa, da se na faxu poglobiš v zadeve, ki za katere domnevaš, da jih boš kasneje rabl in na njih delal.

Btw. večina tistih, ki so dobri ŠTUDENTJE ostane na fax-u kot raziskovalci in profesorji --> končajo v politiki devilish

Osebno nisem imel nobenih problemov s službo, vendar trkam na les (admin: kje je smeško v ta namen Rofl)
 0   

Gregor1 @Gregor1 28. Okt 2005, 10:35

Ne uporabljam hostela...res ni to za na fotografski portal...truda res niste veliko vlozili...verjetno je bilo od nekod prepisano cool
 0   

Aleš @afekt 28. Okt 2005, 12:39

OK..DEJ ZBRIŠTE TO TEMO..MATR STE ZOPRNI nimate drucga dela kot smao kritizirat...ne bom več sploh pisal na tole temo...

smilte se mi ker zivite v krogu omejenosti
 0   

Jaka @Guda 28. Okt 2005, 13:53

afekt je napisal/a:
OK..DEJ ZBRIŠTE TO TEMO..MATR STE ZOPRNI nimate drucga dela kot smao kritizirat...ne bom več sploh pisal na tole temo...

smilte se mi ker zivite v krogu omejenosti

jebi ga resnica boli Rofl bigrazz devilish laugh Spam

Sicer pa dal si temo v kategorijo Klepetanje s podnaslovom (Kraj kjer se preganja dolgčas.) tako da si sam "kriv",
Pa še glede na to, da nas je kar nekaj prebralo temo in odgovorilo na tvojo anketo te je lahko SRAM, da nas sedaj kritiziraš, ker če pogledaš resnici v oči, je sestavljena površno in brez vsake teže in vse kar smo napisali glede tega DRŽI!

Zdaj pa v jok pa na drevo devilish
 0   

Marjan Krebelj @Nikio 28. Okt 2005, 13:57

Več slovničnih napak bi težko skoncentrirali v eno samo anketo... študentje ekonomije si tega ne bi smeli privoščiti.

Sicer pa sem odgovoril...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati