0   

Matej @OKO 28. Okt 2005, 19:16

razmisljanja ob fotografiji...
nakljucno sem izbral eno izmed fotografij na nasem portalu, pa me zanima kaksne ideje, kaksne zamisli oziroma kaj bi se lahko pogovarjali ob tej fotografij...

vse prevec je tem na opremo to in ono, a na nase fotke cisto pozabimo, v galeriji opazam samo kritke in ocene, pri nekaterih se to ni, je samo super in ocena
shy

slika je spodaj...

avtor fotografije:
avtor
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

dobran laznik @marcelmai 28. Okt 2005, 19:40

take fotografije so veliko vredne. če tako čez leta in leta pogledaš nazaj ponavadi opaziš da ni pravih sproščenih fotk dobre družbe. ok, saj so abrahami pa rojstni dnevi, to je pa taka normalna, od enga petka al pa sobote. predvsem malo je takih da vse štima pa da so vsi lepi gor in vsi zgledajo kul. mislim to je res lep spominek. pa še črnobele so primerne za to. se mi zdi da za obujanje spominov lepše pričarajo trenutke. barve včasih pokažejo preveč. um jih nadomesti z najlepšim kar pozna. sam delam črnobele iz zabav tudi z drugega razloga. moj aparat mi ne omogoča lepih posnetkov v slabih pogojih, preveč šuma in nasploh pretemne fotke (fleša ne maram najbolj - ubije atmosfero) neuporabne za barvno verzijo. pri čb varianti se to skrije, nasprotno, celo lepo zaživi in čez leta kot spomin deluje bolj prijetno. tako, moje razmišljanje.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati