0   

Anže Česen @Blackbull 3. Nov 2005, 08:53

Pozdravljeni

Kot sem lahko bral v neki fotografski slovenski reviji je prah na tipalu bav bav. Glej ga glej zlomka in tudi pri sebi sem opazil konkretne pike na fotografijah. No sam se nebi spravil čistiti tipala saj nisem vešč v tem ( hmm kakšen fotograf pa si pol - hehe). No zanima me ali veste kje se bi dalo to oredit, najboljše da pri pooblaščenem serviserju. No saj tako mislm zato pa vas sprašujem
HVALA

Lep pozdrav
 0   

Gregor Baric @baro 3. Nov 2005, 09:24

Najprej sploh povej, a imaš DSLR ali kompakt? Pa tudi kateri aparat imaš ...
 0   

Heretic @Heretic 3. Nov 2005, 09:32

nesi na servis oz. v studio...naredijo ti za nekaj več kot 10k...lahko pa tudi sam narediš to. zastonj thumbsup
 0   

tinekr @tinekr 3. Nov 2005, 09:34

Pri Miranu naroči robo, pa naredi sam. A misliš, da boš vsaki teden na servisu?? Brezveze, ker sploh ni nobene bav bav. Ti jaz to spucam, če ti ni predaleč in tto zastojn, hehe.
Ne vem zakaj eni delajo frko okrog tega.
 0   

Miran @Miran 3. Nov 2005, 10:01

Zgleda, da bo potrebno zopet en skupinski nakup naredit za komplete za ciscenje tipal, ker zdaj je ze veliko ljudi sprasevalo okrog ciscenja in podobnih zadev.

Blackbull: prah pri dslr-jih je kar konstanten spremljevalec, tako da se moras na to privadit.Ce veliko uporabljas svoj dslr (predvsem pogosta menjava objektivov)in pa v taksnih okoliscinah, kjer je se povecana koncentracija prahu, se zna zgodit, da bos moral tipalo cistit zelo pogosto. Pa das zdaj 10k, pa zopet drugic 10k in pocasi se ti nabere ze za novi fotoaparat. Predlagam ti, da si nabavis pripomocke, s katerimi bos sam ocistil tipalo,ker to sploh ni neka zakomplicirana zadeva.

Smo pred par meseci naredili tukaj skupinski nakup za te pripomocke. Ce te zanima, poglej tukaj.

lp
Miran
 0   

Anže Česen @Blackbull 3. Nov 2005, 12:22

Imam fotoaparat znamke Canon EOS 350D, ja to sm čist pozabu napisat, se opravičujem.

Glede čisšenja bi mi bilo prav prav ja da bi sam tega na učil a bi rabil vsak za prvič da mi nekdo pomaga oziroma pokaže kako stvar deluje.

Hvala vsem se pa morda vidimo z nekateri hehe tinker.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati