0   

Heretic @Heretic 6. Nov 2005, 14:43

no, tole spet ni kakšna posebna reportaža javnega dogodka, pač pa le nekaj fotk, pa mi je škoda, da z n jimi smetim galerijo. za forum so pa dobre grin

Pekel!

Abyssus ( lat. Pekel) so novoustanovljena glasbena skupina iz Novega mesta. Najraje preigravajo vesele pesmi Marjana Smodeta, včasih pa še kakšne druge uspešnice slovenske pop estrade.

Yeah, right!

Abyssus so metal bedn, ki ne preigravajo sladkih pesmi. Za ogrevanje zaigrajo nekaj uspešnic finske skupine Nightwish, ki je pred kratkim koncertirala pri nas, potem pa se posvetijo ustvarjanju svoje lastne glasbe. Usklajevanje nežne violine in prepznavnega prevkinega petja s težkimi kitarskimi riffi je sicer zapletena zadeva, a Abyssus-u je uspelo. Skupino sestavljajo zaenkrat le štirje člani - pevka, violinistka in dva kitarista. Največji problem jim predstavljata manjkajoči basist in bobnar, ki bi njihovi glasbi dodala polnost.

Predstavljam vam nekaj fotografij, ki sem jih naredil na včerajšnjih vajah - gre predvsem za arhivske posnetke, naslednjič pa bomo slikali v boljšem ambientu.

Uglaševanje pred špilom

Ogrevanje glasu

Ličenje

no, zdaj pa hitro kakšen konkreten nasvet za izboljšanje smile sam mislim, da mi manjka več fotk, ki bi predstavile vzdušje na vajah - pregledovanje besedil, priprava opreme, ipd...
LP
 0   

gasper trampus @gtyrant 6. Nov 2005, 15:13

to ravno mogoče ni v tvoji moči,samo ta prostor mi je preveč prazen,sicer so bi bele stene zakon,sam je fajn če je kakšna stvar gor,...(kakšen pentagram,poster,fotografija,slika,...)
 0   

iztok @izo 6. Nov 2005, 15:18

fajn toning. če ti jih uspe tako fajn posnet ma majhnem prostoru, bo v pravem ambientu še toliko boljš thumbsup
drgač pa te novi bendi vse tako sterilni, mi smo na vajah vedno imel vse svinjsko, pa smredlo je po postani pivi in čikih, hehe, pa doben ni imel nekih stojal za kitare itd itd, šminkerji biggrin
zanimivo, podgurci ponavadi niso glih neki darkerji, so bl v rock vodah ponavadi bli, no ja pa kak nu-metal bend se je že našu. kje ste pa to nažigali v nm, a kar v enem fletu, al kako?
 0   

milosh @milosh 6. Nov 2005, 15:27

ja soba je bla cist neprimerna, povsod mas neke vogale sten..... pr takm placu rabs naman dva flesha, enga das na steno, da jo prezge oz osebo pred bl izrise od zadi, druzga pa na odboj al pa cez kaksn soft od strani,.....

pa se mal offtopic:
nikol nism steku zakaj majo te mladi metal bendi vedno majce nekih znanih metalskih skupin smile nej si kej svojga spomnejo, tko sam das cloveku hitrejso nezazeleno asociacijo da kopiras nekoga oz probat bit tok dobr k on, namest da bi ga napelu da neki svojga ustvarjas
isto to licenje mi je tko bl smile jebat ga prevec gledam na glasbo in ne tok na izgled in da poznam imena vseh clanov moje najljubse skupine....
 0   

Jaka @Guda 6. Nov 2005, 15:29

Fotke so dobre, (še posebej glede na to, da je prostor majhen)
samo malo boljše barve mi manjkajo, je malo premorbidno, pa čeprav je metalski band smile
recimo na zadnji so face članov skoraj takih barv kot bela stena za njimi
najbolj všeč sta mi ličenje in tista s pevko na zidu
 0   

Heretic @Heretic 6. Nov 2005, 16:02

@gtyrant: hvala za nasvet, naslednjič bo soba(upam) že imela malo bolj osebne note skupine - ne igrajo še dolgo, tako da pridejo posterji ipd. še na vrsto smile

@izo: hvala, sam že komej čakam naslednje fotkanje, verjetno v kakšnem gozdu, pokopališču, ipd...ja, ste bili res ubogi, v tistih starih časih, brez stojal za kitaro devilish grin to je slikano v pritličju ene hiše, kjer ima bend svoj plac - sorodniki od pevke so v zgornjem štuku, tako, da imajo zastonj celo etažo. sanjski plac thumbsup trenutno zbirajo jajčne škatle za zvočno izolacijo biggrin

@milosh: ja, soba je majhna ko hudič. na tistih fotkah, kjer ni vogalov oken ali sten - so odklonirani bigrazz
hvala ti za konkreten nasvet, bi bilo pametno, da malo sprobam. veš, današnja glasbena industrija da vse več ( mogoče preveč) na imiđ. ponekod je glasba že stranskega pomena, mislim pa, da pri tem bendu ne bo. sam sem bil presenečen, ko sem jih slišal. pozitivno.

@guda: fotke sem kar konkretno desaturiral - zadnje čase mi je taka skoraj bolj všeč kot popolnoma desaturirana fotka smile
 0   

noname @xpr0ject 6. Nov 2005, 16:25

Pohvalno.
Res je par portretov odlicnih, ambient pa se mi ne zdi tolko napacen pri nekater fotkah celo zelo pridajo v komopzciji.
Lepo, LP
Xpr0
 0   

Martin Košir @Buchman 7. Nov 2005, 14:21

Fotografija Ličenje je fenomenalna. Za v okvir. Še bolj bi bla fenomenalna, če nebi vedeli da je šlo za fotošuting tega benda.
.:Bučman:.
[url]http://spaces.msn.com/members/buchaman/[/url]

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati