0   

Uroš Uršej @Lucifix 22. Nov 2005, 19:47

Ste prebrali naslov?
Da ne bo kdo pomislil, da nas bo Božiček obdaril s kakšnimi novimi fotoaparati... no

Govorim o stvareh, ki bi si želeli, da se na portalu Slo-Foto.net izboljšajo, nadgradijo, dodajo in še kaj drugega.

0   

tinekr @tinekr 22. Nov 2005, 19:51

Saj veš, punce si zaslužimo, da nas nosite po rokah. biggrin
 0   

Heretic @Heretic 22. Nov 2005, 19:53

izbor za naj-nabijača na forumu.
mju bigrazz no, saj je treba priznat, da sedaj objavlja vredne poste yes grin

kaj pa miss slo-foto? noben portal še ni mel, glavni bi bili thumbsup lahko tudi kar digitalno bigrazz biggrin
 0   

tomaž @mju 22. Nov 2005, 19:54

Jaz bi rat mel svoj nadimak biggrin Vodnik cicibanov.... al pa kaj tacga... vsaj za en dan... none Glede na to, da sem zelo majhen in da sem se *kar v red spravil, bi bil lahko v vzgled naslednjim generacijam... Rofl

@tinekr: saj bi, pa ste same gospe tukaj bigrazz bigrazz
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 22. Nov 2005, 19:55

@miss-foto? hmmm konkurenca prevelika upset Smo se že 1x o tem pogovarjal, če me spomin ne vara, a ni bilo kakšnega večjega izziva coffee
 0   

Heretic @Heretic 22. Nov 2005, 19:56

jaz sem pa mislil, da sem izviren dead
 0   

tomaž @mju 22. Nov 2005, 19:59

Heretic je napisal/a:
jaz sem pa mislil, da sem izviren dead

Jaz ti za vso podporo nekega dne, ko bom zaslužil s prvo fotko kupim dalinjski sporžilec laugh
 0   

tinekr @tinekr 22. Nov 2005, 20:02

mju, nisem nobena gospa, sm gospodična yes
 0   

Aleksander @discom 22. Nov 2005, 20:05

Lucifix je napisal/a:
Ste prebrali naslov?
Da ne bo kdo pomislil, da nas bo Božiček obdaril s kakšnimi novimi fotoaparati... no

Govorim o stvareh, ki bi si želeli, da se na portalu Slo-Foto.net izboljšajo, nadgradijo, dodajo in še kaj drugega.

Luc ,saj ni treba fotoaparat,meni lahko daš tudi denar.Si ga bom sam kupil,da se ne boš ti matral...... yes laugh biggrin
thumbsup
 0   

Aleksander @discom 22. Nov 2005, 20:08

tinekr je napisal/a:
Saj veš, punce si zaslužimo, da nas nosite po rokah. biggrin

Ja to je pa čisto odvisno,koliko so fantje v formi...(in koliko so punce težke-ni nujno fizično- grin ) bigrazz
thumbsup
 0   

tinekr @tinekr 22. Nov 2005, 20:09

Discorn, mojig 60 kg pa valda, da boste grin
 0   

Aleksander @discom 22. Nov 2005, 20:15

tinekr je napisal/a:
Discorn, mojig 60 kg pa valda, da boste grin

A tolk kil je s posteljo in pižamo ?........... bigrazz bigrazz

Tinekr za pijačo naredimo skoraj vse.... yes
(pa še za Tv,daljinca,itd....)...... upset
thumbsup
 0   

masa gojic @maha 22. Nov 2005, 20:15

jst bi mela se kako drugo barvo skina.. da ni samo plava.
potem je imela sanja dober point glede osvezevanja vriskaca.. pa se se najde..
 0   

tinekr @tinekr 22. Nov 2005, 20:18

jaz bi pa imela novega slo foto online ljubimca devilish
 0   

Aleksander @discom 22. Nov 2005, 20:21

Zdaj pa resno.
Fino bi bilo več testov o fotoaparatih,pa ne tistih,ki so v prodaji že kakšno leto.
Saj je teh testov kar nekaj na tujih portalih,toda to gre največkrat po sistemu : vsak cigo svojga konja hvali.Normalno nihče ne bo grdo govoril o tistem kar prodaja.
thumbsup
 0   

Aleksander @discom 22. Nov 2005, 20:23

tinekr je napisal/a:
jaz bi pa imela novega slo foto online ljubimca devilish

Kaj pa če linija "dol pade" ?.............. bigrazz
thumbsup
 0   

tinekr @tinekr 22. Nov 2005, 20:24

No, prejšnji je poletel, zdaj pa hočem novega. Saj si nene dosti želim al pač?
 0   

Heretic @Heretic 22. Nov 2005, 20:25

jaz bi pa od dedka mraza(ne od božička, ker je kapitalistična svinja(mju, božička pač ni)) rad imel...da bi bila kakšna angleška novica, četudi neprevedena na slo strani....sedaj zgleda prav bedno, ker na slovenski strani ni napirmer nobene novice o D200, ampak je samo spodaj levo, kjer je link do ang...
 0   

Aleksander @discom 22. Nov 2005, 20:30

Heretic je napisal/a:
jaz bi pa od dedka mraza(ne od božička, ker je kapitalistična svinja(mju, božička pač ni)) rad imel...da bi bila kakšna angleška novica, četudi neprevedena na slo strani....sedaj zgleda prav bedno, ker na slovenski strani ni napirmer nobene novice o D200, ampak je samo spodaj levo, kjer je link do ang...

Heretic,prav ti je!
Če bi verjel v Dedka mraza in Božička bi dobil dve darili,zdaj pa imaš.... bigrazz laugh
thumbsup
 0   

tomaž @mju 22. Nov 2005, 20:32

Heretic je napisal/a:

miklauuuž biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati