0   

tomaž @mju 27. Nov 2005, 22:56

Zaradi močnih snežnih padavin, se je v meni ( moji mami upset ) zbudil nek materinski čut do ptičev... Zato je iz nekega podstrešja privlekla ptičjo hišico, jo dala na balkon ter vanjo nasula semen. Potem se je vsedla za mizo in mjuja, ki je gledal televizijo vprašala.... Tomaž, kdaj bo zdaj tisti objektiv... bigeek Sem ji odgovoril z vprašanjem: A ti dam mojega do 200mm za zdaj? Odvrnila je.... aaaaaah.... bom že počakala.... No in ta pogovor mi ni dal miru... S strahom v srcu, sem šel v mojo jazbino po baterijo... jo dal v Fotoaparat in razmišljal, kako bi brez 300-tke kar se da približal ptičem, ne da bi jih preplašil.... Našel sem en krasen prostorček za sedežno, ter se nekoliko neudobno namestil, ter čakal.... Takoj so mi prišli družbo delati vrabci...

Ki pa so se na moje začudenje izkazali kot zelo sramežljivi, tale je tako zardeval, da je kar poletel....

Bojišče je bilo prosto in iznenada se je prikazal brglez, ki se je komaj zaustavil na ograji:

Pretekel je pot do hiške, preveril pozicijo

In navalil....

Prehranjevanje pa sem zmotil jaz in moj fotoaparat, nekaj se je drl, ampak, prava nesreča ješele prihajala...

Nekje iz bližnje jablane se je primajala ena zoprna ženička-sinička in skoraj padla v hiško....

Za povrh pa še nadrla reveža....

Ko se je on iz uvidevnosti umaknil, pa je prišla cela horda le njej podobnih....
Nekatere so uspešno pristale

Drugim pa je to povzročalo velike težave, saj so se kot kaže poizkusile pogredi z alkoholom... in to je pustilo posledice

In zato, so štartale

Prestavile v tretjo

Ter čelno, ali ""glavno"" trčile v hiško

Ostali sMo samo gledali

Potem je prišla še Ivana, ki pa je znana po tem, da veliko bere o starodavni vedi "feng šu" in tale hiška ni bila v skladu z le tem... Zato jo je začela riniti naprej, nazaj, levo, desno...

Končno so se "umirili" in začeli s pojedino...

Se opravičujem za kršenje pravil nice
 0   

iztok @izo 27. Nov 2005, 23:06

zanimivo. samo ne čez šajbo fotkat, mju, hehe
 0   

hobitek @hobitek 27. Nov 2005, 23:08

mju!!! Tole je pa najbolj simpatična reportaža, kar jih je bilo kdaj tule gor... beatnik res... me je kr mal pozdravla... thumbsup
 0   

tomaž @mju 27. Nov 2005, 23:12

izo je napisal/a:
zanimivo. samo ne čez šajbo fotkat, mju, hehe

Saj vem, samo, ko ne morem trenutno drugod blizu priti, pa tako lepo toplo je notri, pa še snežil je ful.... biggrin

Hobi coffee
 0   

milosh @milosh 27. Nov 2005, 23:27

am a si pijan, si ze zacel z bozicnim likerjem? ker so vse fotke vec al mn postran smile
 0   

tomaž @mju 27. Nov 2005, 23:32

Oče je slabo "plato" ulival biggrin
 0   

masa gojic @maha 28. Nov 2005, 00:25

super!! res super!
ze dolgo casa se nisem tako nasmejala ob reportazi!
za moje pojme reportaza ne izkazuje zgolj fotk ampak tuudi komentarje, ki ji sledijo.
svojo nalogo si opravil vec kot odlicno!

najbolj ljubke so mi vse v celoti.. zelo dobra povezava besedila in slike!
duhovito..

p.s.
ti si se pa sekiral kako oblepit foto, da ti ga ne zmoči.. hehehheh.
dobra alternativa!

..keep up good work!

lp, maša. thumbsup
 0   

masa gojic @maha 28. Nov 2005, 00:45

fotke kot samostojne bi res malo zbalansirala, ampak mi tudi take dajejo nekaksno dinamiko!
mogoce malo vec kontrasta pri parih..

najbolj vsecne kot foto-material..
prva
sesta( ker pogled!)
deveta (definitivno najboljsa kot samostojna)

probaj uspostavit triptih v zaporedju.. 11, 12, 13te slikice, pa dodaj malo saturacije na dolocene dele ter kontrast.
ja, da ne pozabim izravnavo kota.
 0   

tomaž @mju 28. Nov 2005, 07:20

No, saj namen je bil, malce se pohecati, ker vem, da niso bog-ve-kaj ampak.... za hec thumbsup
 0   

Matej @OKO 28. Nov 2005, 08:37

zelo dobra. čez šipo fotkat hmm... malo čudno:D
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Dejan Dular @smejo 28. Nov 2005, 08:48

Mju! Bravo!

Take zgodbe sem jaz pisal, ko sem bil star toliko kot ti. Vidim, da ti domišljiski splisi v šoli ne grejo slabo.

Aj pa fotke... Res je bilo temno pa so potem nekatere neostre oz. premaknjene. Drugač pa lepo. Lepa zgodba.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati