0   

tomaž @mju 30. Nov 2005, 07:42

1.) Važna je kvaliteta, ne kvantiteta...

2.) Kje je pojnt te teme?? bigeek bigeek bigeek

3.) Itak da je canon bolši, ni pa nujno, da če fotkaš z njim si ti super...

Važen je fotograf, ne oprema (no ja... recimo...) bigeek
 0   

Dejan Dular @smejo 30. Nov 2005, 08:06

Najboljši je domač cviček slikan s Canonom laugh

(Nikon ti lahko eksplodira) stars
 0   

Pele @Pele 30. Nov 2005, 09:07

Canon prepričljivo zmaga bigeek
 0   

Jaka @Guda 30. Nov 2005, 09:11

Canon Rofl Rofl Rofl

Admin: Čim prej zakleni to temo, preden se razvnamejo navijaške strasti smile, sicer bo Slo-Foto zakon ratal kot e-foto... bigrazz
 0   

Andrej @fotokaj 30. Nov 2005, 09:29

To je absolutno najbolj kretenska tema v zadnjem letu dni... Skinite to temo, da se še ostali bedniki, podobni prejšnjim petim, ne bodo nadalje slepili in opredeljevali!
 0   

Matej Herbst @matto 30. Nov 2005, 09:32

No da še jaz povem svojo.

Najboljši je tisti, ki ti najbolje služi za določen namen. - pa zapomnite si to
 0   

Dejan Dular @smejo 30. Nov 2005, 09:32

Hej! Pa sej je v temi klepetanje.

Definitivno pa tjaz ni hotel spet zbuditi večne vojne. Moj odgovor je bil mišljen bolj kot parodija.
[img:feb43216d3]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/4/ffuser.jpg[/img:feb43216d3]
[img:feb43216d3]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/9/homer.gif[/img:feb43216d3]
 0   

Pele @Pele 30. Nov 2005, 09:32

Citiram:
da se še ostali bedniki, podobni prejšnjim petim

A je že bila tema, v kateri koga nisi žalu? Če ti ni kaj všeč ne glej teme. Ti je tako težko dopovedat?
 0   

rado @rado 30. Nov 2005, 09:33

Zame je najboljši moj ostali pa kakor hočete thumbsup
 0   

janezek @janezek 30. Nov 2005, 10:34

fotokaj je napisal/a:
... da se še ostali bedniki, podobni prejšnjim petim, ne bodo nadalje slepili in opredeljevali!

Fotokaj pač mora nekje zdraviti svoje frustracije. Še vedno bolje, da žali po forumu kot pa da postane serijski morilec in strelja otroke po vrtcih laugh
 0   

primoz75 @primoz75 30. Nov 2005, 11:35

fotokaj je napisal/a:
To je absolutno najbolj kretenska tema v zadnjem letu dni... Skinite to temo, da se še ostali bedniki, podobni prejšnjim petim, ne bodo nadalje slepili in opredeljevali!

nekomu bi Banovci mogoče koristili... laugh

0   

Andrej @fotokaj 30. Nov 2005, 11:44

Kdo in kje frustracije zdravi, je men čisto jasno; zato mi ni težko zadevo podat nezavito, brez mašne in malce bolj direktno - žalim pa nikogar ne! Če je kdo užaljen, ko mu rečem lolek al pa bednik... ja bognedaj, potem pa najbolje da se zavije v vato in počaka da ta hudo mine...
Je pa vsekakor bolje da me ne spustite v vrtec; kaj pa veste iz kakšnega 'testa' sem... grin
 0   

tinekr @tinekr 30. Nov 2005, 12:12

Lahko je tudi Camera obscura boljša ali pa neka plastika, če z njo znaš. Sploh ni noben boljši, važno je, kako fotograf vidi sceno in koliko sebe vloži v nek posnetek.
 0   

Matjaž @sajhtam 30. Nov 2005, 12:42

CANON!!!!!!!!!!!111 YEAH! laugh

Sam kok so nekater zadrti! Sej je samo joke! Kok so ljudje hit prizadet! Ts ts ts... coffee
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 30. Nov 2005, 12:43

To itak tinekr... Drugač pa Canon za digitalce, Nikon pa za analogce - Moje mišljenje. LP!
 0   

Gregor Steiner @kremencek 30. Nov 2005, 13:28

Men je pa bolš sirov kot pa mesni!? bigeek
Jao kake teme. dead
Najboljši ti je tisti za katerega se pač vsak posameznik odloči, pa zarad mene, če je Iskrin. upset
 0   

Anže Česen @Blackbull 30. Nov 2005, 13:38

Hmm že dlje časa mislim, da videvam to temo oziroma to vprašanje ali pa samo kot nekakšno malo temico glede boljšega oziroma slabšega. Vsak bo rekel ta je boljši in se bo nekdo drug najdu pa bo rekel ne ta je boljši! Hmmm jest seveda da nebo pomote pa menim, da kot je že pisalo da je dobra oprema oziroma ok Znamka kakoršna tebi ustreza! Jaz sem imel aprimer svoj prvi digitalni fotoaparat Sony DSC -72, nato sem dobil od staršev Canon PS G5, nekaj časa nazaj sem pa kupil DSLR seveda sem kolebal katerega bi imel sem priložnost kupit tako Canon- ovega in tudi recimo Nikon-ovega. Moja odločitev pa je pristala na Canon EOS 350D. Pa da ne bo pomote da je Canon boljši ali kakor koli že! Vendar sem se odločil na podlagi PS G5! (poznal sem že operacije, menije , nekaj tipk....)! Seveda nebom trdil da je bil to super nakupa oziroma ta trenutek zame pač je bil! Naprimer če bi imel že prej Nikon-a bi verjetno ali pa ne odločil se tudi za naprej. Tako!

Jaz menim, da je tisti fotoaparat boljši, kateri je teb ok in da ti dela ok!
Tako tu je nekaj mojih videnj!

Lep pozdrav vsem
 0   

tjaz ocepek @tjaz 30. Nov 2005, 13:54

temo sem namenoma objavil pod klepetanje ker je bila mislena samo kot hec in nic drugega.. zalostno pa se mi zdi, da nekateri taksne zadeve vzamejo ocitno zelo resno in osebno.. no kakorkoli se opravicujem vsem ki se jim zdi moje sporočilo neprimerno, provokativno in se kaj drugega..

t
 0   

masa gojic @maha 30. Nov 2005, 14:19

ka ta pa jst vem.. glede na izzid vedno canon zmaga.. nikon je pa lepsi grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati