0   

uros @fredy 7. Dec 2005, 10:46

Digitalni Fotoaparat 3.0 MP + SD 256M
PROVISION 3.0 SD

Je zelo majhen in zelo dobro dela , star je 1.5 meseca in je bilo z njim narejenih cca. 100 slik
deluje na dve AAA bateriji, uporaben tudi kot spletna kamera itd

-4x dig. zoom
-pc cam
-zajem video posnetkov
-kartica 256mb
-kabel USB za povezavo s PC-jem
Zanima me, če kdo pozna omenjen fotoaparat oz znamko in kakšne izkušnje ima. Naj povem da ga bi morda kupil, nov mi je ponujen za ceno 18 tisoč, ker gre za kompenzaciji enga dolga pač, kakorkoli naj povem da nisem zahteven uporabnik in bi aparat rabil bolj za slikanje kakih dogodkov, izletov in podobno, nič preveč zahtevnega sploh.Zanima me samo če se mi splača za tak denar kupiti tovrstni aparat , ker znamke niti ne poznam.

No za vsako informacijo in pomoč vam bom hvaležen.Iskal sem tudi na ostalih forumih mnenja samo nisem nikjer našel nič pod to znamko...
hvala
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 7. Dec 2005, 10:50

Na Bolhi ga nekdo prodaja za 1.250,00 SIT:
http://www.bolha.com/oglas1338934
 0   

Aleš @lial 7. Dec 2005, 10:52

Žal je to vse prej kot fotoaparat...
Ne glede na ceno in mamljive specifikacije, nisem prepričan, da si 'tako bogat, da bi poceni kupoval'

Mene je izučila škatlica z napisom Premiere, kjer je bilo vsega in svašta, samo fotke so bile 'krneki'...
 0   

Matej Herbst @matto 7. Dec 2005, 11:59

V Tušu so jih lani prodajali za 15.000 SIT, pa jih je kar nekaj naših strank kupilo, pa jim je bilo žal, slike so kot iz mobitela le, da so posnete v večji resoluciji.

Skratka za v smeti po domače, ali pa da nabira prah na polici, mogoče pa najdeš boljšo uporabo ne vem naprimer, da podstaviš pošto, če odpreš okno, da ti jo ne razpiha po sobi.
 0   

M_M @M_M 7. Dec 2005, 12:44

fredy
Moj kolega prodaja rabljenega Canona A60 2x128MB CF + 16MB CF + torbica + ostala pripadajoča oprema v orginal embalaži za podobno ceno kot tale nov. Kvaliteta fotografij je pri A60 boljša v vsakem primeru, lahko vprašaš kogalkoli v tem forumu...
Če iščeš dober aparat za malo denarja, potem ti predlagam kakšno takšno rabljeno varjanto (ne trdim da moraš sedaj od mojega kolega kupit aparat)...če pa te vseeno zamika, me kontaktiraj na ZS.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati