0   

Luka @underground 12. Dec 2005, 00:19

Pozdravljeni, nakupujem digitalca, ki bi mi prav prišel za slike v naravi in drugod, zaželjen je digitalni in optični zoom in čim bolj čista slika, zdej nekako sem gledal zadeve po netu in spremljal par ednov in ker sem študent, vendar se v prostem času ukvarjam z digital art-om mi je čistost slik dokaj pomembna, prav tako pa rad kdaj kaj približam. Še posebej sem omejen z denarjem in me zanima ali je Canon powershot S2 IS prava odločitev zame v tem cenovnem razredu, anmreč na gor ne grem...grem samo še na dol, oziroma mi lahko tudi prosim poveste kateri fotoaparat bi vi ali naj ga jazt kupim, ki je cenovno ugodnejši in bi še vedno zadovoljil moje potrebe. Če rabite še kakšno vprašanje kar zastavite...
 0   

Matev @Matev 12. Dec 2005, 00:26

Citiram:
Če rabite še kakšno vprašanje kar zastavite...

A si ti kaj prebral ali vsaj na hitro pregledal forum, če je bilo takšno vprašanje že zastavljeno mogoče?

Jaz ti pravim, da vsak dan vsaj eno.
 0   

M_M @M_M 12. Dec 2005, 09:52

V tem cenovnem razredu imaš kar nekaj dobrih fotoaparatov. Med drugim sta Sony DSC-H1 in Panasonic LUMIX DMC-FZ5 vsekakor vredna ogleda. Oba sta nekoliko cenejša od Canon S2 IS, ponujata pa približno enako.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati