0   

M_M @M_M 13. Dec 2005, 23:02

Vem, da je o tem že bilo govora, a bom vseeno na hitro vprašal, kako je z vnosom fotografske opreme na koncerte. A zelo komplicirajo, če imaš s seboj rukzak z opremo? Te sploh spustijo na koncert brez fotografske akreditacije in kot navadnega obiskovalca koncerta?

Ni mi namreč ravno do tega, da bi pod plaščem skrival 350D s sigmo 70-300 in ogromnim flešem, v žepu pa bi imel še Canon 50 f1.8 in rezervne batrije za fleš in aparat smile Verjetno bi izgledal kot kakšen terorist, ki skuša na koncert prišvercati bombo.

Prosim za nasvete, lastne izkušnje... karkoli, kar bi mi pomagalo.
 0   

primoz75 @primoz75 14. Dec 2005, 00:20

na kak koncert bi ti šel to?

če bo to kakšnega lokalenga značaja boš lahko šel...če pa je to kaj večjega: no go...

edino kak kompakt v žep in greš...so pa tudi izjeme. ma ne računaj na to.
 0   

M_M @M_M 14. Dec 2005, 10:27

Koncert v Velenjski rdeči dvorani. Plestenjak&Proeski 29.12.
Jasno pa me zanima tudi v splošnem za ostale takšne prireditve.
 0   

masa gojic @maha 14. Dec 2005, 12:00

ma men rata.. sicer sm bejba in blond pa redarji mal bl padejo:laugh: .. ampak tut ce nimam akreditacije se pac delam kt da vse poznam.. mal je treba blefirat..
dej mal se pozanimaj za akreditacijo.. ponavadi jih ni tako tezko dobit, casa imas pa se dovolj..
m.
 0   

ales @ales 14. Dec 2005, 12:35

A za akreditacijo zacnes pri Organizatorju ??
 0   

masa gojic @maha 14. Dec 2005, 12:48

jst ponavadi pri meneđerju benda ali pa kar pri bendu osebno.. organizatorji znajo bit vcasih prevec nedosegljivi.
ma moras bit vstrajen pa se ti potem to poplaca.. vec kot fotkas bolj tut spoznavas to sceno.. in ljudi na njej.. pol je izi, ko se lahko zmenis na licu mesta za naslednji spil, etc.
pa se neki je.. itak je to slovenija in ce jim ponudis kaj zastonj se bodo vsi upognili tvoji zelji po akreditaciji.. grin

m.
 0   

milosh @milosh 14. Dec 2005, 13:30

jst sploh nebi su fotkat koncerta, ce nebi to za koga pocel in mel nekaj od tega, pa magar ce je to samo akreditacija (zastonj vstop), ker grem raj poslusat koncert, ker ko fotkas ne mors zravn se poslusat (ja kaksn komad ze,... sam ne pa celega koncerta).
drugac je pa dost strani na netu prek katerih lahko dobis akreditacijo, tko da das pol njim fotke, sam jim mors ponavad prej kej pokazat, da nisi en levak.
kr tko bos mel ponavad probleme z opremo notr pridt, sploh ce je to v kaksni dvorani, ker mors mim varnostnikov na uhodu ki pregleduejjo torbe za pijaco,... ceje pa stvar na odprtem je dost lazi, ker sam prids do unih pred odrom, pokazes fotkic in ze te spustijo spredi,...
drugac pa najlazi akreditacijo dobis od organizatorja, posles mail navedes razloge zakaj bi mel in se zna zgodit da dobis, tut ce das cudne razloge.
 0   

Oracle @Oracle 14. Dec 2005, 14:52

jaz sicer dobim akreditacijo za večino koncertov in prireditev, ampak še nikoli nisem imel problemov, če sem želel "uleteti" z S7000. nekateri so bili še celo veseli biggrin
 0   

M_M @M_M 14. Dec 2005, 16:36

Z akreditacijo se ne bom zajebaval, ker niti ne vem kdo je organiator, kaj šele, kako stopit z njim v stik grin
Bom pa poskusil srčo kakor obiskovalec.

Kaj Slo-Foto pa ne daje akreditacij? upset
 0   

Heretic @Heretic 14. Dec 2005, 16:58

M_M:

Koncet: Jan Plestenjak in Toše Proeski (Razno)
četrtek 29. december, ura: 20.00

Koncet: Jan Plestenjak in Toše Proeski

Organizator:
Avto Kuli, d.o.o., Celje

Lokacija, opis:
Rdeča dvorana Velenje

thumbsup google saves yes
 0   

masa gojic @maha 14. Dec 2005, 17:07

a mi posljes dosedanje fotke iz koncertov.. bom probala kej zrihtat..

na ZS

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati