0   

tornado @tornado 9. Jan 2006, 14:39

Pozdravljeni.

Zanima me, ce ima kdo ze kaksne izkusnje z web nakupi pri:

http://www.technikdirekt.de/

npr. foto opreme.

Hvala in lep pozdrav.
 0   

Alien @Alien 9. Jan 2006, 14:46

Meni so odpisali, da v Slovenijo ne pošiljajo... Bilo pa je to enkrat lani (spomladi), tako da mogoče je že kaj drugače.
 0   

tornado @tornado 9. Jan 2006, 14:49

Slovenija je sedaj na seznamu.
 0   

iztok @izo 9. Jan 2006, 14:54

naj uganem, kupuješ samsunga, hehe?
 0   

tornado @tornado 9. Jan 2006, 15:24

Ne.
Namrec, tu sem ze narocil objektiv, paketa pa se ni (poslano pred dvemi tedni). Zdaj me je pa zacelo ze malo skrbeti.
 0   

Gregor Gomboc @George 9. Jan 2006, 18:51

Jaz sem dobil svojo robo (tripod, glava, monopod).
Me pa čudi, da ne pišeš ali pa jih direktno pokličeš in poizveš kako in kaj.
 0   

milosh @milosh 9. Jan 2006, 19:11

ej a je mozno da majo za nekatere stvari tok nizke cene? recimo sigma 15-30 je za vec kot 50% znizana cena
 0   

iztok @izo 9. Jan 2006, 19:16

ja, v tej štacuni sem že dostkrat opazil nizke cene..
 0   

milosh @milosh 9. Jan 2006, 19:30

nevem sm kr mal skepticen ko stvar rata prepoceni smile
 0   

tornado @tornado 10. Jan 2006, 08:09

Sem jim pisal, ze prejsnji teden. In dones sem koncno dobil odgovor, da je po njihovih podatkih posiljka prispela (hja, kam? V Slovasko namesto v Slovenijo) in naj izpolnim nek obrazec za pritozbo. C c c
Verjetno jih bom se poklical.

Toliko o tem.
 0   

lament @lament 10. Jan 2006, 19:10

Pa tudi SanDisk Ultra2 2GB je ohoho cenejsi kot pri nas (in tudi cenejsi kot cez luzo v B&H). Tako da ze razmisljam o nakupu (ter morebitni delitvi stroskov postnine)... grin

LP
 0   

Alien @Alien 10. Jan 2006, 19:45

Še Exteme III 2GB pride samo 108€, pri nas je 1GB precej več. Najbolje res kar en skupinski nakup organizirat za tele Sandiske.
Piše pa drugače pri vseh Sandiskih: "coming soon, we'll keep you informed by e-mail". Vprašanje če bodo cene ostale take kot so, potem ko bo prišel soon. upset
 0   

tornado @tornado 11. Jan 2006, 08:57

Torej... končen razplet zgodbe!

Da ne bo kdo posumil o čudnem poslovanju Technikdirekt-a. Pravzaprav bi človek lahko ze pričakoval, da se stvar zatakne v Sloveniji. Itak.

Pravzaprav je prava zmeda pri nas. Neke pošiljke iz tujine prejema Slovenska pošta, neke pa podjetje Yellogistics. S tem, da pošta trdi, da Yellogistics s 1.1. ne sprejema več tujih pošiljk, temveč Pošta Slovenije. Yellogistics pa se temu čudi in pravi, da to ni res (halo!?!). Po nekajdnevnem iskanju paketa in prerekanju mi osluzbenka Yellogistics mimogrede omeni, da je možno, da je še nekdo drug sprejel paket: DPD. Češ... "ajaaaa, sej reeees, poskusite še tam". Seveda takoj pokličen DPD in tam ženska pravi, da je paket bil dostavljen že 3.1.! Po tem sem bil pa že malo jezen in oster. Ženska je "pobrskala" po njihovi evidenci in poklicala šoferje. Izkazalo se je, da je baje šofer pustil sporočilo doma, ker takrat nobenega ni bilo (1. babica je vedno doma, 2. nobenega sporočila ni bilo!) in od takrat je paket lepo v skladišču. Vprašanje koliko časa bi bil še tam, dokler nebi še enkrat poskusili kontaktirati naslovnika.

Čez kako urco grem kar sam po paket in svoj novi objektiv Pentax 50mm f/1.4
smile

Torej, Technikdirekt mogoče lahko celo priporočam, samo pazite pri naši pošti. Namreč, očitno smo še vedno na balkanu in ne v EU.
 0   

lament @lament 11. Jan 2006, 10:07

Alien je napisal/a:
Piše pa drugače pri vseh Sandiskih: "coming soon, we'll keep you informed by e-mail". Vprašanje če bodo cene ostale take kot so, potem ko bo prišel soon. upset

Ce ga narocis & placas pri tej ceni ti ga morajo po taki ceni zrihtat. Je pa najbrz naval zaradi cene, tako da so jim zaloge posle grin

LP
 0   

Igor @Umetnik 14. Jan 2006, 01:18

Alien je napisal/a:
Najbolje res kar en skupinski nakup organizirat za tele Sandiske.upset

Ali ima kdo voljo tole realizirati upset . Tudi jaz sem pred nakupom Sandiska Exteme III 1GB , morda bi kupil celo dva. Dajmo enga skupinca za Sandiskove kartice thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati