0   

Alien @Alien 14. Jan 2006, 10:45

Glede na predloge v drugih temah odpiram še eno, da vidim če bi se dalo tole izpeljat.
Cena poštnine bi bila mislim da 22€, tako da niti se nas ni treba nabrat 20, da bi se splačalo. Bi bilo najbrž dovolj že, da nas je ene pet.
Saj za več pa tudi ne vem, kdo bi bil pripravljen založit denar...

Spisek kandidatov:

- 1 x Exteme III 2GB (Alien) - 108€
- 1(ali 2) x Exteme III 1GB (Umetnik) - 69€
 0   

Aleš Horvat @Aky 14. Jan 2006, 10:52

Spisek kandidatov:

- 1 x Exteme III 2GB (Alien) - 108€
- 1(ali 2) x Exteme III 1GB (Umetnik) - 69€
- 1 x Exteme III 2GB (Aky) - 108€
 0   

Andrej @fotokaj 14. Jan 2006, 11:37

Spisek kandidatov:

- 1 x Extreme III 2GB (Alien) - 108€
- 1(ali 2) x Extreme III 1GB (Umetnik) - 69€
- 1 x Extreme III 2GB (Aky) - 108€
- 1 x Extreme III 2GB (fotokaj)
 0   

ksantipa @ksantipa 14. Jan 2006, 11:46

Spisek kandidatov:

- 1 x Extreme III 2GB (Alien) - 108€
- 1(ali 2) x Extreme III 1GB (Umetnik) - 69€
- 1 x Extreme III 2GB (Aky) - 108€
- 1 x Extreme III 2GB (fotokaj) - 108€
- 1x Ultra II CF 1GB (ksantipa) - 58€
LP X
 0   

Andrej @fotokaj 14. Jan 2006, 12:01

Predlagam tudi, da se čimprej dogovorimo za rok, do katerega zbiramo naročila. Po datumu, ko rok poteče, dejmo še nekajdnevni rok za zbiranje denarja in to je to. Brez "počakajte še na mojo štipendijo 15. marca 2008..." variant...

Predlagam:
- naročila do nedelje, 22. januarja
- zbiranje denarja od ponedeljka, 23. januarja do nedelje, 29. januarja

A smo za, al ste si to drugače zamislili?
 0   

Pele @Pele 14. Jan 2006, 12:25

Ste vprašali SLO uvoznika? Mogoče vam da on dobro ponudbo. thumbsup Lahko ga pa jaz v sredo pokličem, ko se bo že videlo koliko naročil bo grin
 0   

Alien @Alien 14. Jan 2006, 14:46

fotokaj je napisal/a:
A smo za, al ste si to drugače zamislili?

Jaz se strinjam. thumbsup

Pa s Peletom tut. yes
(Ampak dvomim da bo zdaj uvoznik nenadoma priznal več kot 60% popust.)
 0   

Gregor @GreGor 14. Jan 2006, 15:33

Na sosednjem portalu smo se tudi spustili v nakup kartic, zbralo se je kar ogromno naročil. Dobili smo že tudi nekaj zelo dobrih ponudb, ki pa so v povprečju cenješe za cca. min. 5€ od vaših ponudb na kartico. Pogovarjali smo se tudi za količinski popust, vendar je število še premajhno in pa v osnovi so cene že zelo nizke.
Smisel vsega je dobiti kartice po čim nižji ceni, zato mislim, da bi bilo vredu, da bi se združili in bi lahko dobili še kakšen količinski popust.
Edino kar je, je to, da bi bilo potrebno denar dati vnaprej, saj se ob naročilu kakih 20 kartic povzpe cena vsega skupaj kar krepko preko 1000€ in dvomim, da bo naročil kaj manj.

lp Gregor
 0   

Andrej @fotokaj 14. Jan 2006, 15:41

Za kolikšno število kartic ste 'prekratki' oz. za kolikšen znesek? Je meja število kartic ali vrednost nakupa?
Kar povej kaj več, jaz ne vidim nobene ovire za dogovor; da le dobimo kartice čim ceneje...
 0   

Gregor @GreGor 14. Jan 2006, 15:51

Število še ne vemo natančno. Verjetno pa se ta številka giblje okrog 30 kartic (po mojem mnenju). Ko bi imeli okvirno število +-2 kartici, bi lahko začeli z večjimi pogajanju. A kljub temu so že brez popusta približno 5€ ceneje na kartico. Trenutno smo na drugem portalu pri 16 karticah. Koliko pa sem gledal tukaj je bilo do sedaj 5 naročil.
Možno pa je tudi, da je to sedaj samo akcija glede kartic in zato bi bilo dobro, če bi okvirni spisek zbrali čim prej. Vsekakor pa zaenkrat še ni nobene garancije glede končnih cen.

lp Gregor
 0   

Alien @Alien 14. Jan 2006, 15:58

Sem gledal pri sosedih pa nisem nobene teme s spiskom našel... Vi to podtalno delujete? grin
Saj meni se je v bistvu šlo tukajle samo za porazdelitev stroška poštnine med par ljudi, sama cena kartic je pa že v osnovi tako nizka, da bom vesel že, če po zgoraj napisani dobim zadevo domov smile . Če bo pa še ceneje bom pa sploh biggrin.
 0   

Andrej @fotokaj 14. Jan 2006, 16:02

Kakšne cene so to; kakega slovenskega, ali tujega trgovca?
Kar ti pišeš, pomeni da je denimo Sandisk Extreme III 2GB cca 103 EUR, na to ceno pa bomo dobil še popust ob skupinskem nakupu? Ne vem če mi bo kdo dal omenjeno kartico za manj kot dvajset jurjev... težka bo...
 0   

Gregor @GreGor 14. Jan 2006, 16:03

Alien, očitno si pogledal pri napačnih sosedih. laugh Tisti sosedi, ki se zacnejo na E... niso ta pravi. Poglej bolj na NE države. biggrin

lp Gregor
 0   

Andrej @fotokaj 14. Jan 2006, 16:04

Na katerem forumu se to menite?
 0   

Gregor @GreGor 14. Jan 2006, 16:09

Ponudbe smo trenutno dobili za 1 Giga Ultra II in 1 Giga Extreme III. Ultra II je najcenješa varianta cca.: 53€, Extreme III pa cca. 62€. Če bo dovolj naročil, pa bi se znalo zgodit, da bo cena še nekaj nižja. V ponedeljek kontaktriam še ostale trgovine in povprašam tudi za 2 giga kartice.
Trgovine pa so locirane v Avstriji in Nemčiji. O kakem nakupu v Slo ni govora (ne poznam prodajalca, ki bi imel podobne cene)

lp Gregor
 0   

Andrej @fotokaj 14. Jan 2006, 16:21

Aja, potem itak vsi govorimo o isti stvari; samo da nas bo zdaj toliko več za porazdelit poštnino... grin
 0   

Alien @Alien 14. Jan 2006, 17:03

Se pravi lahko še vedno tukaj spisek delamo, potem pa če se nam uspe pridružit vašemu nakupu bo v redu, če ne pa (po mojem) prav tako. cool
 0   

Miran @Miran 14. Jan 2006, 17:13

Da, zdaj bomo videli koliko se bo nabaralo vsega skupaj do ponedeljka tu in tam. Jaz bom jih kontaktiral kar z skupnim stevilom od tu in tam da je boljse izhodisce za pogajanja. Potem pa se sporoci po kaksni ceni bi bilo mozno dobit, ko pridejo ponudbe.

lp
Miran
 0   

Alien @Alien 14. Jan 2006, 17:27

Miran, tebe sem čakal smile. Najbolje da res ti prevzameš tole, ker imaš že bogate organizatorske izkušnje v teh krogih...
 0   

Gregor @GreGor 14. Jan 2006, 17:30

Alien, Miran sodeluje v okrilju moje organizacije in obratno. laugh

lp G.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati