0   

Jernej @Jernej82 24. Jan 2006, 11:35

Do sedaj oz. do poletja sem imel canon PS S45, ki pa so mi ga nepridipravi odtujili.
Sedaj bi si rad nabavil novega in se ne morem odločit kateri aparat bi bil najboljši. V mislih sem imel naslednje modele:

Olympus SP 500UZ
Canon PS S2 SI
Sony DSC - H1

Slikal bi vse možno. Rad slikam pokrajino in portrete oseb s pokrajino v ozadju in podobno.
Osebno nisem preiskusil še nobenega. Dokaj pomembno bi bilo da bi imel odzivni čas hiter (da ne traja predolgo da zostri in nastavi svetlost preden sproži).Prdvsem pa je pomembna tudi cana Canon je že skoraj predrag.
Ali je pomembno da ima stabilizator slike če ima velik optični zum?

Mi bi lahko svetovali kaj bi bilo najbolje (trnutno mi je najbolj všeč olympus ker omogoča dosti prednastavljenih tem prav tako pa omogoča tudi dokaj velik izbor samostojnih nastavitev moti me samo ker nima stabilizatorja).

Hvala že v naprej za vaše komentarje.

JernejOlympusSonyCanon
 0   

Jernej @Jernej82 24. Jan 2006, 11:57

Kaj pa pravite na Fujifilm FinePix S5600 Zoom?
 0   

Damijan @devdass 24. Jan 2006, 12:41

Če se boš slučajno odločil kupiti rabljenega canona S2 IS, ga jaz prodajam. Aparat je star 6 mesecev, še pol leta v garanciji, brezhiben, prodajam pa ga zato, ker sem nabavil EOS 350-tko.
 0   

Aleksander @aleks_oni 24. Jan 2006, 13:06

Lep pozdrav! Mislim, da je nekje na tej strani možen ogled testov teh aparatov. Poglej in primerjaj. Jaz sem kolebal med H1 Sony in Panasonicom. Na koncu sem izbral SONY H1. Služi i odlično, dela čudovite fotke (malo me je na začetku "jebalo"). Ni mi žal da sem ga kupil. Dober aparat z neštetimi prednostmi!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati