0   

Boštjan @loomy 29. Jan 2006, 11:55

Ste že slišali za to stran? Kaj pravite na galerije v rubriki "fotografija".
Kar veliko fotografij sem našel, ki ti vzamejo sapo.
 0   

Peter Bernik @Noob 29. Jan 2006, 11:59

Sicer ne vem za te osupljive fotke, vem pa to, da je to največja bullshit galerija, kar se komentarjev tiče, vse fotke so noro pohvaljene, pa čeprav objaviš totalen zmazek. Vsi se majo radi in se objemajo, pravi prijatelji (hinavski seveda).

Meni gre na bruhanje, ko berem tiste komentarje tam.
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

Boštjan @loomy 29. Jan 2006, 12:02

Nisem še prebral nobenega komentarja. Najbrž ga tudi ne bom, le po galeriji listam.
 0   

Damir Burnac @Damirb 29. Jan 2006, 12:11

res se najdejo na omenjenem portalu zanimive fotke,.... samo slo-foto je pa vseeno razred zase smile !!!

Slo-Foto zakon
 0   

masa gojic @maha 29. Jan 2006, 12:27

devian art mi je portal kjer se velikokrat najde kaj zanimivega, ne samo iz podrocja fotografije.
je pa res, da komentarjev ne berem ker me ne zanimajo prevec.. rajs gledam slikce.. ze to ti vzame prevec casa.
 0   

Matic Kos @MaticK 29. Jan 2006, 12:47

Ne moreš primerjati devianta z foto portalom. Sploh ni primerjave..
Tisto je portal za "kreativno računalništvo, oblikovanje in design" in ne foto portal.
Imajo pa nekateri člani "fotografi" izredno hude fotke..
 0   

Rok @Redeemer 29. Jan 2006, 13:01

čeprav tudi jaz gor, moram rečt da ima malo preveč "glasujzame" sindroma.
se pa najdejo dobre fotke, ni kaj
 0   

Antonio @vragec 29. Jan 2006, 13:08

ne se hecat no.. DA je 1000x bolji od tega portala... res je da se najdejo neumni komentarji .. vendar če bi vi ki nekaj znate tukaj malo bolje pokomentirali galerije .. ter kak nasvet podali ..bi bilo 100x bolje .. na DA dobim 100 neumnih komentarjev .. ampak 101 je pa full dober ker so me spraševali za DOF i take stvari .. tuki ko kaj uplodam .. dobim cez 1 teden kaksno kritiko pa se ta je neumna.. joj da za nasvet sploh ne govorim .. očitno je tuki ispod časti dat komu nasvet ... zato se mi bolj dopade DA .
 0   

Damir Burnac @Damirb 29. Jan 2006, 13:15

MaticK je napisal/a:
Ne moreš primerjati devianta z foto portalom. Sploh ni primerjave..
Tisto je portal za "kreativno računalništvo, oblikovanje in design" in ne foto portal.
Imajo pa nekateri člani "fotografi" izredno hude fotke..

Nisem primerjal celotnega portala ampak samo foto področje. Res je pa, da je nemogoče neposredno primerjati.
 0   

Matic Kos @MaticK 29. Jan 2006, 13:24

Saj sploh ne primerjamo..
Vsak pac sluzi svojemu namenu. DA je svetovni portal za kreativce (3delavnica je slovenska kopija) kjer je foto samo del celote, xy foto (npr. slo-foto) portal je pac namenjem samo fotografiji..
Samo se glede komentarjev delno strinjam z vragcom.
 0   

milosh @milosh 29. Jan 2006, 14:03

vragec, ce ne dobis komentarjev pomen da nisi dost zanimiv, da delas tipicne fotke ki jih je na portalu ze miljon.
pa seveda se lahko tudi zahvalis novi galeriji na prvi strani, kjer se objavljajo najbolse dneva in veliko ljudi sploh ne klikne na galerijo, da bi vidu kaj je nazadnje dodano,....
 0   

Antonio @vragec 29. Jan 2006, 14:11

milosh je napisal/a:
vragec, ce ne dobis komentarjev pomen da nisi dost zanimiv, da delas tipicne fotke ki jih je na portalu ze miljon.
pa seveda se lahko tudi zahvalis novi galeriji na prvi strani, kjer se objavljajo najbolse dneva in veliko ljudi sploh ne klikne na galerijo, da bi vidu kaj je nazadnje dodano,....

ja to je vse relativno , neki je tebi tipično meni bo pa super, zato ni potrebno tako govoriti. če lahko predvidevam, da imaš iskušnje pomagaj vsaj tistim ki je je nekaj uspelo ( motiv , kompozicija, kontrast) .

se eno vprašanje :

Kako naj obiskovalec ali član sodeluje v razvijanju portala , če pa nihče noče pogledat njegovega dela ?
od kje mi bo motivacija da si bom vzel čaš prav za tale portal , če nebo od tistih kateri nekaj vejo in hočejo pomagat, če se pa mislijo sm razkazovat, ja pol pa buhpomagaj kam pa pridemo ?

ja si pa vse slike pogledam kere so nove .. vendar ne morem dati komentar ker nimam pojma o fotografiji ( delam da izboljsam) .. zdej pa lepo prebiram clanke tuki in se poskusam kaj naucit , da bom lahko pomagal sebi in drugim .
 0   

milosh @milosh 29. Jan 2006, 16:18

jst ti sam govorim do kaksnih zakluckov sm jst prsu, moje fotke so zelo malo komentirane (razn kaksna izjema), pa sm pac tut jst nehu komentirat (razn sm ter tja se kaskno) ker sm ugotovu da se nima smisla sekirat zarad tega

lahko se pa ucis tut tko da pr drugih fotkah beres komentarje.
sm si pogledu tut tvoje 3objavlene fotke. kaj nej tm komentiram? roza kot roza, cerkev kot cerkev, pr uni megli si pa ze sam napisu da ves da je napaka da ni prva smreka ostra in nevem zakaj pol sploh objavlas fotke s takimi napakami za katere ze sam ves. ko bo samokriticnost na nivoju, takrat bo tut komentarjev drugih velik
 0   

Jan @ghandaed 29. Jan 2006, 18:18

WORD!

Pri dobrih slikah je vedno ogromno komentarjev. Pa ne samo pri dobrih tudi pri tistih ki imajo potencial biti dobre.

Pri svojih fotkah se najprej otresi "čustvene navezanosti" pa premisli kje si najbolj zajebal, saj nobena fotka ni popolna. Pri samem hvaljenju a la DeviantArt se ne boš nič naučil grin
acta non verba!
 0   

tomaž @mju 29. Jan 2006, 19:29

Ej vragec, poglej, zadnje čase meni ne leži najbolj fotografija, malo obupujem, ampak... Se matram, dodajam v galerijo, vem, da je vse skup bolj švoh, pa vedno dobim vsaj en dober, konstruktiven komentar... Tko da....

V slo, pa mislim, da fotografski del deviant arta lahko zamenja foto arena, poden no
 0   

gasper trampus @gtyrant 29. Jan 2006, 19:36

vragec,ti je mju povedu točno tko k je res. nevem kaj se jeziš če si pa pr objavljenih fotkah dobil komentarje,je pa res da se ponavad večina posveti potencijalno boljšim fotkam.pa sej so ti pr vsaki fotki povedal kaj je narobe.
 0   

Mika @enkeli 29. Jan 2006, 21:07

Z dAjem nimam nekih slabih izkušenj, po DDju se je pa par Slovencev najdlo, ki jim moje fotke niso bile všeč. Stran mi je priporočil prijatelj iz Anglije, predvsem zato, ker lahko gor uploadaš tudi prozo in poezijo, da ne omenjam fotografijo katere je po moji oceni največ, ter risb ipd. Je pa na dA-ju že preko 18.000.000 zadev in ogromna večina vsega je za en ****. Zna se tudi zgodit, da ti ukradejo fotko ali katerokoli drugo delo. Ker je bilo tega precej sem se sama sicer odločila, da poezije ne pripenjam več, fotografije pa še vedno. Pa še nekaj linkov, če jih želi kdo pogledat:

http://kil1k.deviantart.com/
http://gilad.deviantart.com/
http://michelch.deviantart.com/
http://suzi9mm.deviantart.com/
 0   

Boštjan @loomy 29. Jan 2006, 21:25

dA =deviant art
DD=?
 0   

Mika @enkeli 29. Jan 2006, 21:31

dA = deviantart
DD = daily deviation - deviacija dneva - vsak dan izberejo par del, katera se "vrtijo" ob strani vsakega uporabnika (kot tukaj foto tedna, le da to menjajo dnevno)

Link do današnjih DD: http://today.deviantart.com/features/
 0   

Boštjan @loomy 29. Jan 2006, 21:36

Hvala. Enkeli, pišeš poezijo? Je kje na netu kaj objavljeno tvojega?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati