0   

Matej @OKO 14. Feb 2004, 19:03

Kaksno glazbo poslusate slo-fotovci??
Mislim aktivne clane tega portala!!
:?: 8O
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Branko @BC 14. Feb 2004, 20:11

rock glaSbo v glavnem. queen, metallica, iron maiden, ac/dc itd.
aja pa shakiro tut. smile
ilask
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 14. Feb 2004, 23:40

Od A do Ž. Proti večeru mi paše kakšen Jazz (radijska postaja preko winampa - smooth jazz), za v avto odvisno od dneva. Če sem dobre volje kaj bolj elektronskega (ne preveč), če pa bolj žalosten oz. umerjen pa kaj bolj v easy.

Ponavadi imam prižgan kakšen radio, ki ima čim manj reklam smile
 0   

slowenien @slowenien 15. Feb 2004, 23:22

od turbo folka do ua ua orangutan muzke pa tud klasika in vse ostalo odvisno od razpolozenja hehe 8)
 0   

Oliver Ruškovič @eLiSiR 10. Apr 2004, 01:59

od housa pa te scene do dance,.. pa tko use, razn metala, punka pa narodnjakov.. biggrin
 0   

mojca @mourningair 18. Apr 2004, 13:59

alternativni rock.. kot npr. radiohead, pixies, niowt .. pa kak jeff buckley je tud fajn smile
 0   

tim @tim 18. Apr 2004, 18:10

slowenien: Tc tc tc, zakaj turbo folk? Raje si zavrti kake Avsenike, al pa kaj podobnega.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 18. Apr 2004, 18:12

Dobil ta'nov CD od Norah Jones in se zadnje dneve kar stalno vrti.
 0   

_wYx_ @_wYx_ 18. Apr 2004, 19:32

No ja js poslušam skor vse, največ pa rock natančneje siddharto.

Lp
 0   

zmiki @zmiki 19. Apr 2004, 12:17

RAMBO AMADEUS IN RADIO ŠTUDENT NON-STOP, V SLUŽBI PREK NETA DOMA IN V AVTU NA ANTENO (se opravičujem za kričanje amapak zdaj se mi ne da še enkrat pisat na malo)[/img]
 0   

Matej @OKO 20. Apr 2004, 18:46

Okus po jagodah ni tako dober pozimi kot poleti. torej poslusajte po okusu,
kaj je razlika ce poslusas pozimi ali pa poleti?
LP
OKO
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 20. Apr 2004, 19:46

Poleti sem ponavadi v vročem avtu poslušal bob marleya... a lansko leto k smo dobili klimo, pa sploh ni več sedu 8O

Pozimi? Hja božične pred božičem, drugač pa pozimi vse kar pade smile
 0   

Stanko Mravljak @STANA 21. Maj 2004, 22:21

Je komu všeč Blues. Čeravno sem vnet fotograf, je moj prvi hobi še vedno igranje na kitaro, predvsem Blues. Imel sem kar nekaj hobijev, a igranje Blues-a me spremlja od mladosti in še vedno je moja najljubša glasbena zvrst.
LP
Stanko
 0   

Bojan Fatur @drbojan 21. Maj 2004, 22:29

Muddy Waters,Johm Mayal(ne vem,če je prav ta zadnji napisan-pozabil)? :?:
 0   

slowenien @slowenien 21. Maj 2004, 22:46

:lol: turbofolk :lol:

Ps:sem mislo da je to novo tu sem ze drugic hehehe
 0   

Stanko Mravljak @STANA 21. Maj 2004, 22:58

Moji najljubši Blues izvajalci: Buddy Guy, B.B. King, Albert King, Stevie Ray Vaughan.... še posebej Stevie in B.B. King.
 0   

Bojan Fatur @drbojan 21. Maj 2004, 23:02

John Mayall je bil car belega bluesa pred več kot 30 leti.če se spomniš(pardon,ne vem kolk pomladi šteješ)Zgoraj navedeni pa tudi super :wink:
 0   

Stanko Mravljak @STANA 21. Maj 2004, 23:11

Seveda se spomnim Sem približno tvojih let. Omenjeni kitaristi so mi pa še posebej všeč, ker sem jih "poskušal" posnemati. Poskušaš lahko, kaj več pa - to pa je že druga zgodba. Igranje Bluesa lahko celo primerjam z fotografiranjem. Pri obeh moraš delati z veseljem, kot pravijo z dušo.
Sama tehnika je premalo.
 0   

rado @rado 22. Maj 2004, 01:49

Dobra izbira mladeniča zraven tega meni sede še kak clapton , fleetwood mac pa godfather of soul pa tudi kaki eaglesi ,statusi, stonsi ,nazarethi pa še kaj več ali manj v tem stilu.
 0   

dushan @dushan 22. Maj 2004, 07:50

Lepo, da se pogovarjate o tej temi, je pa sramota, da v naslovu navajate napačno Glazba, ko bi moralo pisati Glasba. Ne razumem, zakaj tega ne popravite. Takšna površnost pa je res nedopustna.
Lep pozdrav vsem in užuivajte še naprej z glasbo in fotografiranjem.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati