0   

ogabe @ogabe 14. Feb 2004, 22:16

Ali ima kdo od tistih, ki ima malo vec opreme urejeno zavarovanje in kje ter za koliko denarja. S tem "malo vec opeme" ne mislim raznih digitalcev po 200.000sit, pa da ne bo zamere zaradi tega komentarja smile, ampak kaj resnega, tam za 1.000.000sit in vec. Zadnjic mi je nekdo od Triglava naracunal samo za body in se to samo za enega okoli 50.000sit/leto. Zunaj (ZDA in Velika Britanija) se dobijo zavarovanja za okoli $300, krijejo pa od $15.000 in vec opreme. Je pa zelo verjetno res da ko bi hotel placat to zavarovanje bi ti z veseljem pobrali denar, ko pa bi hotel zavarovalnino pa najbrz ne bi dobil nicesar iz npr. ZDA.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 14. Feb 2004, 23:50

Slow je enkrat omenil glede tega. Rekel je da je cca 50.000 sit:
https://www.slo-foto.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=190&highlight=zavarovanje#1550
 0   

Lander @Lander 12. Apr 2004, 11:39

Malce sem pozen, ampak sem sele sedajle opazil tole temo... zavarovanje.
Do sedaj sem imel zavalovano opremo pri Triglavu ze nekaj let in se ni nic zgodilo. V januarju sem podaljsal zavarovanje za fotoaparat in je bil zavarovalna vrednost za 2 leti starega 400.000 SIT. V marcu sem imel nesreco in naredil totalko. "Uh se sreca, da imam zavarovanega" sem si mislil... v zavarovalnici so mi dali samo 150.000 SIT kljub pritozbi, da sem placal zavarovanje za 400.000 dober mesec nazaj, ki so jo tudi oni dolocili glede na model in starost... naredil sem lahko samo to da sem vzel vsaj tisto miloscino ...
 0   

sekundek @sekundek 21. Apr 2004, 09:53

mogoce ti koristi, nov nikond d100 me je skupaj z nikonovim fleshom dx-80 prislo 34.000 SIT letno. Pri triglavu. S tem da je zavarovan samo zahod. Torej jugo trg in revne vzhodne drzave odpadejo.

lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati