0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 17:32

Baterijo sem imel v aparatu od predlanskega septembra in sem z njo poslikal kar veliko filmov. Žal se je pred kratkim dokončno izpraznila. To sicer nebi bil problem, če bi takšno baterijo lahko kupil v vsaki trgovini, a žal je nikjer ne morem najti.
Zanima me, če kdo ve kje bi lahko odbil takšno baterijo (ne rabi bit ravno VARTA:)?

0   

milosh @milosh 14. Feb 2006, 17:42

pr usakem urarju in v vsaki fotostacuni, tut tm k ti filme razvijajo,....
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 17:45

To samo ti mislišsmile
Danes sem bil v petih trgovinah, pa niso meli nikjer!
 0   

milosh @milosh 14. Feb 2006, 17:55

mozno, sm preveru kaksne mam doma, pa so 3V in ne 6V kot tvoje. probi pod emporiumom k majo v eni stacuni ful trgovin, pa se conrad je zravn k majo tut polno tega
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 17:58

Žal nisem iz ljubljane, tako da s tem nebo nič.
 0   

milosh @milosh 14. Feb 2006, 18:04

http://www.delko.si/baterije/GP/foto.htm

cist spodi jo mas, majo pa zgleda poslovalnice v lj, kp in kr ti jih pa pomoje tut po posti poslejo
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 18:09

Ej, hvala.. zdaj pa še samo vprašanje, kak naj jaz pridem do te baterije, glede na to, da se mi ravno zato ne splača v lj vozit:)

Vidim, da je čisto poceni 390 SIT... hmm, me zanima če pošljejo po pošti:)
 0   

milosh @milosh 14. Feb 2006, 18:30

kupu pa na dom prnesu ti je pa ne bom, mal se znajd, pa drugic mal google uporab al pa najdi.si
 0   

Aleksander @discom 14. Feb 2006, 18:47

ZeroColl,če ne boš našel boljše rešitve.
Če je res tako poceni in če ti jo ne bodo hoteli poslati po pošti - ti jo lahko grem jaz iskati in ti jo pošljem po pošti.Sporoči kako is opravil.

Drugače je pa tale A1 starejša a huda "mašinca"

http://www.kameraschaetze.de/1Kamera/weitere/Canon_A1.html

thumbsup
But that´s just my opinion...

Nobody Is Perfect , I´m Nobody
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 19:03

milosh je napisal/a:
kupu pa na dom prnesu ti je pa ne bom, mal se znajd, pa drugic mal google uporab al pa najdi.si

Ok, ne vem kje si ti v mojem postu razvidel, da bi še kaj več rad od tebe, sem ti zelo hvaležen, da si našel to firmo.

In ja, sem uporabil razne iskalnike, samo pač očitno nisem iskal po pravih besedah:)
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 19:07

discom je napisal/a:

Drugače je pa tale A1 starejša a huda "mašinca"
http://www.kameraschaetze.de/1Kamera/weitere/Canon_A1.html
thumbsup

Res je.. je pa moj primerek bistveno bolj ohranjen, kot ta na sliki in mi že kar nekaj časa dobro služi.

Baterija drži zelo dolgo, samo očitno je ta model tako redko rabljen, da ga je dokaj težko dobiti.

lp
 0   

Stane Crnjak @staneC 14. Feb 2006, 19:12

V trgovini pod Emporiumom (Milošev link) dobiš to baterijo. Kupil pred kratkim za AE-1 tisto za 2.500,00. Ne vem ali je NIMH, CDgr, VBhg???, ker se na to ne spoznam, so mi pa svetovali nakup take in ne tiste ta poceni.
 0   

milosh @milosh 14. Feb 2006, 19:19

4LR44 sm utipku in sm takoj page vn dubu
 0   

iztok @izo 14. Feb 2006, 19:35

tudi jst sem še dokaj svež uporabnik a1. fajn fotič, ni kaj, všeč mi je, sploh tiste sexy rdeče cifre v iskalu, hehe. dobil sem ga tudi z m42 adapterjem, tako da lahko nucam m42 objektive, ki jih imam.
rajši bi vidu, da bi imel f1.4 objektiv namest 1.8, ker ponavadi fotkam brez fleša, ampak kaj čmo, bi tudi to ok.
baterijo se dobi tudi v foto tivoli. vsaj jst sem jo takrat (za mamiyo).
 0   

iztok @izo 14. Feb 2006, 19:39

evo, moj stara šara, hehe.
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 22:28

Ej, kolko si dal za A-1-ko?
 0   

iztok @izo 14. Feb 2006, 22:36

ej, veš da se ne spomnem zdej, ker sem še malce zbil na okroglo cifro al je blo 20 al 30k (30 verjetno, 20 se mi že zdi malce malo). body +50/1.8fd+m42 adapter
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 22:43

hmm.. jaz sem dal (septembra 2004) okrog 36k za aparat + 50 f/1.4, preko ebaya. Je pa aparat kot nov iz škatle, tako da sem zelo zadovoljen:)
 0   

iztok @izo 14. Feb 2006, 22:54

ja, prek ebaya se da dobit kr poceni. tudi moj je kr dobro ohranjen. a objektiv je dober? za mojga še ne vem, morm prvi film še poškljocat do konca, hehe, pa poskenirat.
mislim, da nekdo prodaj na bolhi ae1 (v bistvu enak fotič, malce manj tehničen mogoče) z 50/1.4 objektivom, mogoče bi zamenjal za mojega 50/1.8, z mojim doplačilam, jasno.
hmm, a bi si lahko izmenjal objektiva za par posnektov, da ga sprobam kdaj? splo, če si kje iz lj.
 0   

Tomaz @ZeroColl 14. Feb 2006, 23:01

nisem iz lj.. tak da bo bolj težko. Je pa aobjektiv drugače odličen:)

p.s.
ae-1 je bistveno slabši aparat, vsaj po mojem menju.
V osemdesetih je bil čisto v drugem cenovnem rangu.. tak da neprimerljivo:)

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati