0   

Aleksander @Shake 20. Feb 2006, 15:48

http://3a-servis.si/shop/product.php?PHPSESSID=addc80654f9c2c086459ac5c850d7999&productId=421

Zanima me, ali kdo to uporablja na EOS 350D in kako se mu je stvar obnesla.

Lp
Somewhere over the rainbow way up high There´s a land that I heard of Once in a lullaby.
Somewhere over the rainbow skies are blue and the dreams that you dare to dream really do come true.
 0   

iztok @izo 20. Feb 2006, 16:25

jst sem nekaj to namereval kupit (pa nisem), ampak samo zarat tega, da mi malce odmakne nos od fotiča, hehe. je pač malce bolj udobno fotkat, pa nosa ne tiščič na lcd, pa vse mastno je potem.
problem je v tem, da je notr dodatna leča, ki pomanjša sliko, tako da folk ponavadi nardi tako, da vzame lečo ven in postruga vogale. pa tudi ne vem, če je stvar vredna skuraj 5 jurjev.
 0   

Aleksander @Shake 20. Feb 2006, 17:09

Huh, jaz nebi delal na takšni stvari dodatnih posegov. Zdaj pa več nisem tako siguren, ali ga še vedno želim. Je pa zelo moteče, saj je LCD ves masten, še posebej če si bolj obdarjen z vohalom biggrin.
Somewhere over the rainbow way up high There´s a land that I heard of Once in a lullaby.
Somewhere over the rainbow skies are blue and the dreams that you dare to dream really do come true.
 0   

iztok @izo 20. Feb 2006, 17:58

ma sej ni problem, tista dva vijaka daš stran pa lečo vzameš ven. to je vse.
 0   

Aleksander @Shake 20. Feb 2006, 18:47

Hehe, kaj pa si nekaj omenjal postruganje robov, a je to potrebno? Potem mogoče še vzamem biggrin

Sry ker sem tečen grin
 0   

iztok @izo 20. Feb 2006, 19:57

me ne vem, kolk je potrebno. leča je okrogla, iskalo pa pravokotno, tako da možno, da robovi na vogalih malce zakrivajo celotno sliko. mi pa nujno, nisem probal. sicer je pa vse iz plastiko, z olfa nožkom boš vse rešil..
 0   

Aleksander @Shake 20. Feb 2006, 22:36

izo najlepša hvala za pomoč!

Lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati