0   

Uroš Uršej @Lucifix 9. Apr 2006, 17:10

V petek 6.4.2006 je odprl svoja vrata Avtomobilski salon Slovenije aka Avto-salon Celje 2006.

Na površini 12.000 kvadratnih metrov je svoje razstavljalo nekaj čez 700 podjetij. Med njimi seveda ne gre spustiti tudi največja podjetja v svetu avtomobilizma: BMW, Mercedes, Porsche, Audi in še mnogo drugih...

Sejem smo si ogledali v soboto in k sreči ni bilo pretirane gužve. Samo fotografiranje je bilo precej neprijetno, saj je pred objektiv skoraj vedno skočil kak obiskovalec.

Verjetno veste, da se na takšnih sejmih poleg dragih avtomobilov nahajajo tudi hostese, ki jim kratka krilca in dolge petke še posebaj pristojijo zraven takšnih lepotcev. Glede na to, da je že skoraj vsaj drugi obiskovalec imel pri sebi fotoaparat, sem se kar spraševal kaj je bila glavna tarča njihovega fotografiranja? Konjiček za 100.000 EUR ali dvonožni sredstvo z dvema airbegoma in blond barve? Hmmm...

Čeprav naš namen obiska ni bil fotografske narave, sva s kolegom vseeno naredila nekaj fotografij, ki pa kot sem povedal niso najboljše kvalitete.

[

Panorama - velika
 0   

iztok @izo 9. Apr 2006, 17:40

hehe, luc. same kače si fotkal, tista na bajku je sploh kul.
 0   

primoz75 @primoz75 9. Apr 2006, 17:45

Porcshe luc, Porsche grin
 0   

Aleksander @discom 9. Apr 2006, 17:57

Luc
Lahko bi nam na Slo-foto organiziral kakšen skupinski nakup hostes.... grin biggrin devilish

thumbsup
But that´s just my opinion...

Nobody Is Perfect , I´m Nobody
 0   

Aleksander @Aleksander 9. Apr 2006, 18:16

Super ujeti motivi za takšno gužvo smile

Bi mogla v četrtek pridit so rade pozirale smile thumbsup

p.s. s katero kamero so bili ujeti tile motivi?

lp Aleksander
 0   

Matjaž @sajhtam 9. Apr 2006, 18:28

Da je fotografiranje na sejmu tečno vem jaz z lanskega sejma IAA v Frankfurtu! Včasih komaj Avto ujameš, kaj šele, da bi malo boljšo fotko naredu!
 0   

iztok @izo 9. Apr 2006, 18:33

jah, sej ravno zarat teg odprejo sejem en dan prej samo za novinarje ponavadi, pr nas najbrž po tem ni neke grozne potrebe, hehe. mogoče se lahko za drugo leto zdilamo ze ne slo-foto termin biggrin
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 9. Apr 2006, 18:48

@primoz75: popravljeno grin

@aleksander: prvih 9 fotografij z Olympus E-10, ostale pa z Canon 350D
Citiram:
Bi mogla
mogla ali mogel? smile

@sajhtam: fora je da imajo vsi mobilne fotoaparate in se z njimi skoraj dotaknejo avtomobil, da posnamejo fotografijo smile
 0   

Matjaž @sajhtam 9. Apr 2006, 19:05

@ izo: Če zdilate Slo-Foto Termin me štejte zraven! biggrin

@ Lucifix: Problem je tudi, ko le prideš do svojega "prostora pred flešom" in lepo nameriš, pa ti en obiskovalec za drugem skoči, ne pravzaprav zašeta pred objektiv, te pogleda v stilu: "Ah, lejga fotografa!" sleep
 0   

JurijVM @JurijVM 14. Apr 2006, 00:26

Ste pozabli ta glavno:

Tisti med vami, z bolj izurjenim očesom, boste na sliki mogoče odkrili avto!

Jurij

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati