0   

blaž skok @blsk 10. Apr 2006, 12:29

Čez nekaj časa grem v tujino za skoraj pol leta. Želim si kupiti fotoaparat ki je majhen, dokaj zmogljiv in tudi cenovno ugoden (grem namreč v kraje kjer ni dobro biti vpadljiv s kakšnimi dragimi stvarmi). Kateri fotoaparat bi bil, s takšnimi karakteristikami, najprimernejši. Že vnaprej hvala za nasvete. Lep pozdrav!
 0   

milosh @milosh 10. Apr 2006, 13:21

kej v rangu canon s2 ali s3 al pa canon a620
 0   

blaž skok @blsk 10. Apr 2006, 13:30

Hvala za odgovor vendar me zanima kateri bi bil za recimo do 50000 najprimernejši in velikosti recimo za dlan.
 0   

iztok @izo 10. Apr 2006, 13:43

večina kompaktov je takih, tudi za 50k dobiš marsikaj. kolk pa boš zadvoljen glede od fotk, ja pa odvisno samo od tvojih zahtev. nekatri so zadovoljni z fotkami iz mobitelov, nekaterim pa ni dovolj milionska oprema. osebno tudi jst ne bo vlekel ne vem kakšne opreme s seboj, vendar me kompakt za 50k ne bi zadovoljil kot orodje za fotkanje, sploh če gre za kakšne lepe kraje ipd.
za 50k rajš kaj rabljenea kupi, vem, a se je en g5 na bolhi prodajal okrog ze cene, laipa kupiš film kamer z dobrim objektivom za ta denar. tudi projektor za diase dobiš takorekoč zastonj, zaenkrat se nobena digitalna projekcija ne more primerjat z projekcijo iz diasov.
 0   

milosh @milosh 10. Apr 2006, 16:56

blsk za ta dnar razn "druzinskih fotk" ne pricakuj
 0   

dobran laznik @marcelmai 10. Apr 2006, 17:52

za 50 flik si lahko vesel že da sploh dela slike, ne pa da bo primeren za potovanja. rajši res kaj rabljenega kupi. saj rabljen canon S1 ne more bit dražji kot 50k, al pa minolte na primer Z1- Z nevemkejk, so tut poceni, pa to niso nevemkako veliki aparati ki bi te ovirali. so pa sigurno boljša izbira kot kako malo ultrakompaktno pišče.
 0   

kero @misaki 13. Apr 2006, 13:54

marcelmai je napisal/a:
za 50 flik si lahko vesel že da sploh dela slike, ne pa da bo primeren za potovanja. rajši res kaj rabljenega kupi. saj rabljen canon S1 ne more bit dražji kot 50k, al pa minolte na primer Z1- Z nevemkejk, so tut poceni, pa to niso nevemkako veliki aparati ki bi te ovirali. so pa sigurno boljša izbira kot kako malo ultrakompaktno pišče.

halo? on bi mel za v dlan, vi ga pa z S2 in Z1 šopate.
Prej sem zasledil tegale Panasonica , ki je majhen, ampak ma kar 6x (!) optični zoom, kar je ogromno za tokšen fotoaparat. Pa zoom zna na potovanjih zlo prav pridet.
Pol je tale Olympus zanimiv, k se mu obrača ekran.
6x optičen zoom ma pa drgač tud A700 Canon, čist nova zadeva, pa tud kar se kvalitete tiče super - je pa mal dražji to pa res.
 0   

Tibor Tomšič @sid11 13. Apr 2006, 20:15

Kaj pa Panasonic Lumix DMC-LZ3EG-S?
 0   

blaž skok @blsk 14. Apr 2006, 13:48

Hvala za dosedanje nasvete! Rad bi pa vprašal kakšno je vaše mnenje o canon a430 ali pa praktica lm5303, ki sem ga tudi gledal.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati