0   

Andreja @Nike 19. Apr 2006, 14:03

Ali kdo ve, če je novi Canon PowerShot S3 IS že v prodaji in koliko stane ?

Namreč, zanimala sem se za nakup dobrega fotoaparata in sem se najprej odločila za Canon PS S2 IS, predvsem zaradi 12x optičnega zooma, vendar mi je prodajalec predlagal naj počakam, ker pride novi Canon PS S3 IS, ne bi rada preveč čakala na novega, zato me zanima, če kdo ve ali je med tema dvema aparatoma kakšna pomembna razlika, taka, da bi se ga izplačalo počakati.
Nike
 0   

Aleksander @discom 19. Apr 2006, 14:53

Če bi se komu dalo pogledati prispevke malo za nazaj: upset

https://www.slo-foto.net/ftopict-4625.html

thumbsup
But that´s just my opinion...

Nobody Is Perfect , I´m Nobody
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 19. Apr 2006, 14:54

Mislim, da večjih razlik ni in da je to bolj marketinška poteza canona. Sam ga (S2) uporabljam že skoraj eno leto in sem z njim zadovoljen in nisem imel nikakršnjih težav...

Lep pozdrav!
 0   

Andreja @Nike 19. Apr 2006, 15:05

Discom, se opravičujem, sem pogledala nazaj, nisem nič pametnega našla zato sem odprla novo temo, vendar vseeno hvala, žal pa v tvojem prispevku ni konkretno opisanih nekih pomembnih razlik med S2 in S3.

Še vedno pa me zanima, če se ga že dobi pri nas in koliko stane.
Nike
 0   

Andreja @Nike 19. Apr 2006, 15:08

[quote="uzp6"]..........Sam ga (S2) uporabljam že skoraj eno leto in sem z njim zadovoljen in nisem imel nikakršnjih težav...

Kako si zadovoljen z 12 x zoomom ?
Nike
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 19. Apr 2006, 15:16

Jah, kvaliteta pri visokem zoomu je dokaj slaba... Se pa brezproblema uporablja in tudi z 12 zooma lahko posnameš super fotko... Veliko je odvisno od svetlobnih pogojev nasplošno za ta fotič....

LP!
 0   

mišel @kapsl 11. Jun 2006, 11:47

cannon s3 - kako je z video posnetki, ali je možen zoom ?
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 11. Jun 2006, 12:49

ja, pri s2 je možn, pol je zih tut pr s3...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati