0   

steppenwolf @steppenwolf 23. Maj 2006, 09:58

Sem malo gledal po spletu kakšne so kaj cene kartuš in sem našel tole:
http://www.bolha.com/oglas1718843
Ali je to že kdo stestiral? Cenovno se mi zdi kar dobra rešitev, sploh če pogledam količino barve, ki je v tistih rezervarčkih. Zanima me kakšen je print, če je že kdo probal tole zadevo? Sem že malo spraševal okrog, pa ni še nihče tega videl?! no

Hvala za vse komentarje!

LP
 0   

canonndale @canonndale 23. Maj 2006, 10:06

Zelo uporabna zadeva za printanje doma, ker kupuješ barve posamezno in po želji!

Najboljše je kontaktirat prodajalca, ki je omenjen na oglasu ali pa povprašaj na TAVIJO. Lahko pa se kar oglasi pri njih in si vse skupaj malo pogledaš thumbsup
 0   

steppenwolf @steppenwolf 25. Maj 2006, 07:49

Sem jih klical in izgleda tole kar obetavno! Bom šel pogledat kako deluje. Bom poročal!

LP
 0   

Aleksander @discom 25. Maj 2006, 10:30

To je odlična zadeva za poceni printanje.Frend uporablja nekaj takega,( ne poznam proizvajalca ).In mu zadeva deluje odlično.
Potrebno pa je paziti,ker imajo nekateri Epson tiskalniki nekakšen kontrolni čip,ki kontrolira kartuše.Proizvajalci se pač zaščitijo z različnimi metodami.Po določenem času zadeva neha delovati in je potrebno stvar resetirati.Potem deluje spet normalno.Ne poznan podrobnosti,lahko pa se pozanimam,če koga zanima.

thumbsup
But that´s just my opinion...

Nobody Is Perfect , I´m Nobody
 0   

iztok @izo 25. Maj 2006, 10:40

tole sem jst že kr nekaj časa nazaj imel ogledano, vendar ni bilo tako grozno poceni, se pa naj dolgi rok najbrž splača, spluh če delaš velike printe.
kolk pa stane črnilo potem, a se barve dosti razlikujejo od originalnih?
mogoče bom povprašal za moj kombajn, epson 1520 (kao a2 printer, 4 barve samo, že kr dinozaver za te cajte, vendar moj zvesti spremljevalec že vrsto let, zna pa zezat včasih, hehe).
 0   

Robert Purkart @robert_purkart 25. Maj 2006, 19:32

Epson 1520 imam tudi sam.
Za izrisovanje načrtov je odličen in hiter, ni pa namenjen tiskanju slik.
Razlika med optimistom in pesimistom? Pesimist ima več informacij.
 0   

iztok @izo 25. Maj 2006, 20:03

jst sem že zmagal na natečaju z printi, narjenimi z njim, hehe. jepa blo barve spravit vsj na približek temu, ker je blo na monitorju kar projekt, hehe.
za načrte je pa grafike je kul, ja, samo morm čez kakšen puštr dat, ko ponoči printam kaj, hehe, ni ravno tih.
 0   

Robert Purkart @robert_purkart 26. Maj 2006, 06:03

Mi zaupaš, kako ti je to uspelo?
Uporabljaš originalne kartuše, ali ne?
Razlika med optimistom in pesimistom? Pesimist ima več informacij.
 0   

iztok @izo 26. Maj 2006, 08:29

ja, or. kartuše, čeprav ima zdej samo črno polno, ker ga nucam samo še za načrte ipd, so predrage lartuše, itak pa imam pixmo za fotke, ki je super,kaj bi dal, da je a2 formata, hehe.
glede tisti barv se ne spomnem točen več, kaj se delal, nardil sem veliko majhnih testnih printov. barve sem prilagajl tako v na driverju, kar pa ni šlo pa kr v fotošopu, se pravi barve v malce kontra tistemu, kar je bilo odstopanje in potem primerjal z originalom, se mi zdi. ni pa to vrhunksi print, jasno, vendar pri večjih formatih nobeden ne bo tako ve detajle gledal, najbrž.
 0   

iztok @izo 26. Maj 2006, 08:37

aja, še tole:
sem se pozanimal za epsona in ni možno za ta model. tole je napisal:
Za Epsona 1520 žal ni na voljo te rešitve. V priponki vam pošiljam podprte tiskalnike. Barve bi stale okvirno 1500 sit/100 ml. Če vas zadeva zanima, se lahko oglasite na sedežu podjetja vsak delavnik med 9 in 17 uro, ter si delovanje ogledate v živo. Seveda bomo kaj natisnili!
to pa so podprti tiskalnki, če koga zanima:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati