0   

Primož Cigler @CyMaN 5. Jun 2006, 22:16

Ellow!

Kateri program oz. kako delate okvirje? Jaz v osnovni verziji Photoshopa nisem zasledil, na natu pa sem tudi našel samo napotke za okvirje kot prelivanje z ozadjem. Najraje bi kakšen plug-in za PS. thumbsup
 0   

M_M @M_M 5. Jun 2006, 22:19

image / canvas size...
 0   

iztok @izo 5. Jun 2006, 22:28

mislim,da ima ps že v osnovi neke akcije za okvirje, ki ti ga avtomastko nalima gor, pa tudi po netu dobiš akcije za to. večinoma so brezvezni in kičasti, najboljše ponavadi zgleda, če se igraš z belo, sivo ali črno, pač z nevtrlanimi barvami (čeprav marsiikdo bele in črne oz- bolj črno tehnično ne uvršča med barve).
torej, malo raziskat action oddelek (tisto zraven history, hehe, izbereš akcijo in klikneš na tsit play knofek, seveda mora biti fotka odprta na namizju)
 0   

Bojan @bojch 6. Jun 2006, 01:22

ful vredi programcek mislim plugin za CS2 je OnOne, veliko razlicnih okvirjev in zanimivih ima, ce ga dobis kje Free mi sporoci.

lp
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 6. Jun 2006, 06:23

@maboo: Photoshop Plug-In Suite $399.95
 0   

Samo @executor 6. Jun 2006, 07:34

15. Objavljanje povezav do strani z nelegalnimi datotekami ni dovoljeno. Prav tako ni dovoljeno kakršnokoli razpečevanje nelegalne vsebine (filmi, glasba, programi ... )

Lucifix
 0   

Primož Cigler @CyMaN 6. Jun 2006, 14:33

Hehe, na canavas se še spomnil nisem. Ja, na internetu sem našel neke plug-ine, samo se sami kičasti okvirji (ala čipke, star les) dead
Se bom poigral malo...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati