0   

Matjaž @sajhtam 15. Jun 2006, 06:42

Kdo je bil? cool

In čemu je služila ograja sredi štadiona? Tok bednega pa še nisem videl! sleep
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 15. Jun 2006, 06:44

Bil vendar še preveč zaspan, da bi kaj več napisal. coffee (je še prezgodaj)

Drugače pa itak 1A grin
 0   

sanja @sanja 15. Jun 2006, 06:58

ja no ce te je kira blondinka napizdla da ne mors naprej k je vspredi ograja pol sm bla to jaz grin
ograja je bila narejena za prvih kao 2.000 ljudi ki si prisli na stadion in so sli not
drugace pa totalna bedarija tole z ograjo se strinjam, ker se je folk se bolj prerival
je pa fora da v zg ni bilo ograje, tko da ne vem zakaj je bila v lj confused

drugace pa fenomenaln koncert, res full dobro thumbsup
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 15. Jun 2006, 07:00

Kaj je bila dražja karta pred odrom kot za ograjo?
 0   

sanja @sanja 15. Jun 2006, 07:04

ne cena je bila ista pr nas jih je slo pol naprej pol nas je ostalo za ograjo
samo si mogle priti prav cajt notr, ker pol so naenkrat zaprli in
zaceli trakce talat, in pol nisi vec not prisu confused

karta je bila samo na sediscih drazje
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 15. Jun 2006, 07:09

Verjetno je bila tista ograja postavljena iz varnostnih razlogov.
 0   

Matjaž @sajhtam 15. Jun 2006, 07:11

Ne ni bila! Vse ista cena!

@sanja: Ne verjamem! Sem pa jaz nekaj blondink nahrulil, ker so se prerivale! laugh

Ma tok je bla mim tista ograja, drenjal se je, kot da bi bili tik pred odrom. Prve pol ure je bilo obup, ker je nekaj pijanih frač na vsak način se hotelo vriniti naprej, pol se je še en nalit tip našel, ki je že skoraj prepir iskal, ker ga nisem hotel naprej spusiti! mad Pol se je pa mal skuliral in se dal žurat! cool
 0   

primoz75 @primoz75 15. Jun 2006, 07:29

una ograja je zato, da se folk pod odrom ne pomečka, pohodi...ker za une ki hočejo bit v sprednjih vrstah je cel kaos, ko začne vsa raja od zadaj pritiskat. tko pa ni za une spredaj nobenega pritiskanja.

menio se zdi tko ok. tudi U2 so imeli podobno - res da 'malce' bolje izpeljano...

jaz sem bil not včeraj, pa sploh nisem bil tko zgodaj notri. nekje ob 19.00 uri sem prišel. šele ob 19.30 so zaprli vstop za vse ostale, mi pa ki smo že bili not smo pri izhodu prejeli rdeč trakec, da si se lahko pol nazaj not vrnil. je bilo pa super stat pred mešalno in brez prerivanja uživat v koncertu thumbsup
 0   

sanja @sanja 15. Jun 2006, 07:32

sajhtam he he pol si ti verjetno prov nekje za mano stal thumbsup
al je blo pa na vseh koncih ograje tako grin
v glavnem levi kot mesalke je bil nas? devilish
 0   

Matjaž @sajhtam 15. Jun 2006, 08:20

Leva stran, blizu mešalne mize? bigeek Pol sva se pa verjetno skupaj tišala! cool
 0   

sanja @sanja 15. Jun 2006, 09:27

thumbsup ja cist mozno jaz sm mela cel kup ljudi s sabo
a ti si bil sam al kako?
 0   

milosh @milosh 15. Jun 2006, 09:35

un polkrog je bil super, saj folk se mal porazdeli,.. notr pa sploh ni bil problem pridt, jst sm prsu notr nakonc placebotov, ker je bil se plac,...
sm mel pa sreco da sm mel press, da mi ni blo treba pr spodnih wc-jih cakat smile
 0   

daylight @daylight 15. Jun 2006, 09:39

Kolk časa so pa sploh igrali Placebo? Meni bi bilo bolj interesantno če bi bili Depeche predskupina yes grin
 0   

milosh @milosh 15. Jun 2006, 09:47

45min od oka
 0   

sanja @sanja 15. Jun 2006, 09:48

placebo so mene razocarali full ker so igrali lih 40 min
pa je blo kao receno da se zacne ob 19.30 lih zato ker bodo meli ze oni dve uri šova
no pa ni blo nc od tega, itak so bli full mal naviti, pa se full hit so koncali
 0   

primoz75 @primoz75 15. Jun 2006, 10:34

daylight je napisal/a:
Kolk časa so pa sploh igrali Placebo? Meni bi bilo bolj interesantno če bi bili Depeche predskupina yes grin

misliš resno????
 0   

Mika @enkeli 15. Jun 2006, 10:53

Mene je organizacija malo razočarala, ker so mi eno uro pred koncertom rekli, da imam press, pol ure preden so nas not začel spuščat so pa rekli, naj opremo kar domov nesem, ker so se mogli odločiti med freelance fotografom in nekim časopisom (in valda so se odločili za časopis). Tak da sem se mogla zadovoljit z VIP kartico. none Na srečo so mi dovolili, da vsaj opremo odložim v šotor za press. Sam koncert mi je itak bil zakon, Placebo so res da bili malo kratki, pavza med obema je bila malo dolga (pa nič zato, sem imela priložnost spoznat Primoža in njegovo bodočo ženo biggrin).Depeche Mode so bili razred zase. heart Sanja škoda da se nismo srečali, sem iskala nekaj blond pod, nad in med šanki, pa nisem nič opazila. confused
I´ve always spent more time with a smile on my face than not, but the thing is, I don´t write about it.
-Robert Smith-
 0   

rokin_ @rokin_ 15. Jun 2006, 10:59

A je kdo slikal?
 0   

Matjaž @sajhtam 15. Jun 2006, 11:11

Cel kup!

@ Sanja: Yep, sam sem bil! Dve ure skup sem krulil, mogoče si me kaj slišala! Sem danes čist zahripan! nice
 0   

milosh @milosh 15. Jun 2006, 11:27

enkeli bodi vesela da ti ni blo treba fotkat, tiste 3komade in 20 fotografov/kamermanov na isti tocki lih ni kej prevec za svojo kreativo izrazt...
pol si mogu dat pa itak opremo v sotor, kar je pomenil da so mel uni k so kompakte presvercal vec moznosti za fotkat kot ti smile
jst sm su predvsem fotkat za to da sm pac dobil zaston vstop in krajso vrsto pred wc-ji smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati