0   

David @vada 19. Jun 2006, 12:14

Vaše mnenje?
A kdo razpolaga z njim?
A bi se dalo kje dobiti driverje za ta skener? (sposodil si ga bom pa lastnik nima več orginalnega CD oz. ga je založil ->levak)
Kateri software priporočate za skeniranje?

Hvala!
 0   

iztok @izo 19. Jun 2006, 17:02

silvefast ali vuescan, to je več ali manj vse glede skeniranja, če hočeš resno delat. sta pa oba malce tečna za naučit, sploh vuescan, v začetku ne boš dobil najboljših rezultatov najbrž, ko pa malce zadevo spoznaš, gre.
verjetno pa skener laufa prek scsi vodila, torej boš moral kakšen scsi vmesnik tudi inštalirat na računanlik ipd.
drgač pa zelo ok skener, se mi zdi.
 0   

David @vada 20. Jun 2006, 06:36

Hvala izo!

Sem izbrskal gonilnike in probal Vuescan in sem zelo zadovoljen z rezultati prvih skenov. Skener je res dober. Samo software je treba še naštudirat pa bo.
 0   

iztok @izo 20. Jun 2006, 07:58

ni za kaj, oz. če lahko bi ti kdaj "podturil" kakšen dia al pa negativ, če bi rabu orenk povečavo, ti nikoni so kr prava zadeva za to, hehe. ok, hecam se, dobr sken!
 0   

slowenien @slowenien 20. Jun 2006, 08:27

jaz sem mel pred casom tistega z oznako 5000 ed pa je tisti prilozen software cisto dober no ja vsaj meni je dal vec kot pa tisti vuescan kateri je nonstop trokiral pa ven metalo itd ........ sicer pa jaz nikol barvno nisem delal tak da tud vrjetno zato nisem mel potreb po kaksni vesoljski tehnologiji grin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati