0   

Aleksander @Sando 23. Jun 2006, 19:55

Pred kratkim sem kupil nov objektiv ( Carl Zeiss Distagon 2,8/28 ) z adapterjem za Canon EOS 300D in takoj opazil, da ima slabo ostrino, celo slabšo od navadnega poceni objektiva ( Canon EF-S 18-55mm f 3,5-5,6 ).
Kako je to možno ta tako dobra firma in povrh vsega še fiksen objektiv dela tako slabe fotke. Če primerjam z mojim Canonom EF 50mm f 1,4 se opazi takoj ogromno razliko v kvaliteti fotografije.Canon 50mm naredi neverjetno ostre fotke. no Če povem po resnici sem pričakoval, da bo tudi ta objektiv tako oster kot moj Canonom EF 50mm f 1,4
Če je še kdo drug imel podobne probleme, naj mi prosim pove, kaj lahko naredim.
 0   

zoran @max2slo 24. Jun 2006, 00:51

Predno se zapodiš nazaj v trgovino v kateri si ojektiv kupil,jo probaj še komu drugemu dati v test......če bo stvar ista potem pa trgovino u luft cool
 0   

Aleksander @Sando 25. Jun 2006, 10:12

Ja... problem je v tem, da sem objektiv kupu od enega tipa, ki sem ga dobil na Bolha com.On je reku da je po nesreči naroču dva ista objektiva iz tujine in da zato enega prodaja.Pri nas, menda teh objektivov ne prodajajo.
Saj, objektiv se je videlo, da je res prav nov, samo ne vem ali ga je res prodajal zato ker je naročil dva ista, ali pa zato ker je opazil kvaliteto in se ga je hotel znebit.
 0   

JurijVM @JurijVM 25. Jun 2006, 12:02

Sicer ne vem kako lahko naročiš "pomotoma" 2 objektiva, saj ju konec koncev tudi plačaš in opaziš, da je znesek 2x višji od pričakovanega...
Občutek imam, da si bil nategnjen, saj bi ta objektiv moral biti odličen.

Jurij
 0   

abo01 @abo01 25. Jun 2006, 15:59

Hm, ko objektive kupujem, tudi nove, jih najprej preizkusim, pogledam, in se nato odločim. Pokliči tipa in mu povej, da ti objektiv ne dela tako, kot bi moral in naj ti ga zamenja, saj ima še svojega. Če ne, naj ti vrne denar. Jebiga.
 0   

Klemen @DkleMAN 25. Jun 2006, 16:07

ajs... če bo tipo fer ti bo dau dnar nazaj... sam sej veš kakšn je svet confused
 0   

zoran @max2slo 25. Jun 2006, 20:37

Ja poslušaj kaj ti je npisal abo01,če pa se stvar obrne tako kot pravi DkleMAN,pa mene poklič...bo tip kmal vidu ,da se z nami iz slo-foto.net-a ni za hecat Slo-Foto zakon
 0   

Klemen @DkleMAN 25. Jun 2006, 22:14

biggrin maš našo podporo thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati