0   

Kaktus @Kaktus 2. Apr 2004, 09:46

Stran fotografa Yanna Arthusa Bertranda, tistega modela, ki je slikal fotke za knjigo in ostale reči pod imenom Earth from the air - Zemlja iz zraka. Veliko slik je na voljo za ozadja, tako da če ne zaradi drugega se splača pogledat zaradi tega grin

...sem se spomnil na tole stran, ko sem videl novico o tisti on line razstavi, kjer je večina fotk v velikosti znamke smile
...brez zamere, če je pa res.

LP
 0   

Kaktus @Kaktus 2. Apr 2004, 09:55

aja... http://www.yannarthusbertrand.org/ :oops:

LP
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 2. Apr 2004, 23:01

sem že videl tole stran in je res enkratne. Drugače pa sem že mislil kupiti en njegov plakat. Eni so pač majstri smile
 0   

Kaktus @Kaktus 2. Apr 2004, 23:26

Kupil sem njegov koledar. Ko sem bil v londonu sem videl pred naravoslovnim muzejem na odprtem razstavo slik (2,5m * meter in še mal) in slike so mi ble tolk všeč, da sem si mogu neki nabavt ...tako sedaj visi na steni koledar smile Mu pa zavidam, model je videl praktično cel svet.
 0   

karusel @karusel 13. Apr 2004, 17:58

Ja in to iz zraka! smile
 0   

Gregor Prodan @progre2 13. Apr 2004, 18:27

metr so dobre te slike ... nekatere se mi zdijo kot da so s filtrom ... nekatere pa kot da so 3d :? biggrin fulll dobro grin
 0   

Ciril Jazbec @Gandalf 13. Apr 2004, 20:13

uuuuuuuu za dol past!! :!:

sem takoj dal med priljubljene in si bo cajt vzel ter pogledal vse...
...ampak kar sem videl je blo noro. 8)
 0   

zoki61 @zoki61 6. Maj 2004, 17:20

Ja res super-enkratno!!! Se vidi kdo zna.
 0   

Andraž Korošec @andro_k 13. Maj 2006, 21:24

Ne kdo zna. Kdo ima možnost, voljo in idejo. Zna ogromno ljudi, a nekateri imajo recimo družine in si takšnih stvari ne morejo privoščit, mogoče so finančno bolj omejeni, ipd. Šteje ideja, mnogo od vas jih lahko ima veliko, toda izvesti stvar tako kot si jo zamisliš je pa druga zgodba. Pogojen si z opremo, v tem primeru z letalom, balonom, whatever, kar je vse povezano z gromozanskimi stroški. Torej ta gospod si je ustvaril idejo, bil je toliko zajeban, da jo je uresničil, zanjo zapravil ogromno denarja (mogoče sponzorskega), se za kar lep čas odpovedal svojemu življenju, kajti najti takšne stvari po svetu je vse prej kot hitro, in sedaj žanje uspehe. Pot do takih uspehov je dokaj preprosto razložiti, a skoraj nemogoče uresničiti. Za take stvari ne smeš biti normalen:)
 0   

Samo @executor 13. Maj 2006, 21:46

stvarno fenomenalne fotke!! tip je car! grin
 0   

daylight @daylight 14. Maj 2006, 10:11

V tej številki revije GEO so njegove studijske fotke domačih živali. Zelo zanimiva stvar smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati