0   

Lenart Senica @lenyn 21. Jul 2006, 20:57

kupu sm olyja e-500 (ja vem da je škatla bigrazz ) pa me zanima, če ma kdo izkušnje z sigmo 55-200. ta objektiv je dokaj pocen in tako primeren za moj žep. vem da se z zuiko 50-200 ne more primerjat ampak naki rabim.

lp lenyn

p.s.: če kdo proda om adapter za e olyje se bi dal tud zment. pa po čim bol normalni ceni
 0   

steppenwolf @steppenwolf 21. Jul 2006, 21:47

Rajši kupi Zuika 40-150. Mislim, da se je en pred kratkim prodajal za majhen denar. Mogoče je še naprodaj...

LP
 0   

Lenart Senica @lenyn 21. Jul 2006, 21:55

srj tega zuikota mam, če misliš tega iz dvojnega kita. ka pa kak širokokotn objektiv? bi kdo vedu za kazga 14-54 za male dnarje? nice
 0   

steppenwolf @steppenwolf 22. Jul 2006, 09:51

14-54 je pa težko dobiti pri nas - jaz sem ga iskal kakšne 3 mesece in potem se mi je sreča nasmehnila - sem ga dobil za 60 tisočakov! NA nemškem ebay-u se pa prodaja za kakšnih 400+ EURov - vsaj ko sem jaz to iskal so bile takšne cene! TAko, da bo težka, oz. veliko potrpljenja rabiš, pa se kaj najde! Pa občasno ima Olyympus slovenija kakšne"razprodaje" razstavnih eksponatov. Se mi zdi, da vsako četrtletje... Tako sem dobil flash FL-36 za 38 tisočakov. Moraš malo spremljlat obvestila po forumih. PA nazadnje so imeli enega 11-22 za ca. 90 tisočakov. Mogoče se splača poklicat in vprašat, če jim je še kaj ostalo.

LP
 0   

steppenwolf @steppenwolf 22. Jul 2006, 09:52

Aja! IMam en M42 adapter viška, če te mogoče zanima. ZA OM pa nimam nič...

LP

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati