0   

Matjaz @mbbirdy 3. Avg 2006, 23:54

Nemka išče delo v Sloveniji kot pomočnica fotografa. Če morda kdo rabi pomoč in bi jo tudi plačal, ji naj odogvori. Spodaj je njen mail, ki mi ga je poslala.

lp mbbirdy

Hello,

my name is Steffi Bausch, I have recently moved to Ljubljana and I am looking for work as a photography assistant.
As you can see from my portfolio I have recently graduated from Glasgow School of Art. I decided that 5 years in Glasgow was enough and that it was time to explore a new country - so I moved to Slovenia. I arrived one week ago, so unfortunately I don't speak any Slovene yet.
If you would like to see examples of my work just let me know.
Hope to hear from you soon!

Best regards,

Steffi Bausch

P.S.: I would really appreciate if you could pass my details on to some other photographers in Ljubljana as I don't know anybody here yet. - Thanks!

steffibausch@gmail.com
 0   

milosh @milosh 4. Avg 2006, 00:33

tut jst iscem kaksno tako sluzbo yes
 0   

mrv @mrv 4. Avg 2006, 00:48

heh potem se jaz bojse lahko nudim

zivim se u nemcije in sem vsaka 2 tedna v slovenije, iscem delo kjer lahko uporabljam tekoce znanje nemskega jezika ali pa

nudim vam sodelovanje v nakupu digitalcov. iscem trgovino, privatnik ki aparate puca,testira, prodaja.

jaz nudim moznost ugodnega nakupa in brezplacno dostavo v slo grin

samo respekt da nemka pride v slovenijo brez vedet jezika,
samo potem sem jaz se na malo bojsem ker vsaj vem pisat kolko tolko slo + govorim vsaj malo bojse :>

nimam pa 5 letne podlaga glasgow art skolanja zato pa je mi je blo 14let nemskega skolanja za falus
 0   

Matej @OKO 4. Avg 2006, 07:55

punca je brihtna.
[b:a0bce5c5bb]kali juga[/b:a0bce5c5bb]
 0   

Matjaz @mbbirdy 4. Avg 2006, 10:11

mrv je napisal/a:
heh potem se jaz bojse lahko nudim

zivim se u nemcije in sem vsaka 2 tedna v slovenije, iscem delo kjer lahko uporabljam tekoce znanje nemskega jezika ali pa

nudim vam sodelovanje v nakupu digitalcov. iscem trgovino, privatnik ki aparate puca,testira, prodaja.

jaz nudim moznost ugodnega nakupa in brezplacno dostavo v slo grin

samo respekt da nemka pride v slovenijo brez vedet jezika,
samo potem sem jaz se na malo bojsem ker vsaj vem pisat kolko tolko slo + govorim vsaj malo bojse :>

nimam pa 5 letne podlaga glasgow art skolanja zato pa je mi je blo 14let nemskega skolanja za falus

Sorry, ampak ti sploh ne znaš pisat v slovenskem jeziku - čista holcerska Bauhaus slovenština... Tu ne gre, za tvojo promocijo, ampak njeno, ker me je pač prosila, če ji lahko pomagam. Je pa ne poznam.

lp m
 0   

daylight @daylight 4. Avg 2006, 10:28

no.. good luck with that.

zelo malo je namreč fotografov v sloveniji ki imajo plačane asistente.
 0   

Matjaz @mbbirdy 4. Avg 2006, 10:49

daylight je napisal/a:
no.. good luck with that.

zelo malo je namreč fotografov v sloveniji ki imajo plačane asistente.

Se tudi meni zdi...
 0   

mrv @mrv 4. Avg 2006, 16:25

sorry moja bauhaus slovenscina je cist zadosti. folk si predstavla da bo dal oglas na forum in bojo kar vleteli fotografi al kaj ??

ze slusala gda za samoiniciativnost ? naj slovenskim revijam/magazinam pise in vprasa kako je z tem samo saj nemre ce ne zna tak dobro slowenisch HAHA kot jaz

moja slovenscina je cist zadosti mi je celo uspelo dobit 4 razgovore za sluzbo z mojo slovenscino ja in to so ble projsnje poslane prek maila k svetovno znanim podjetjam, na 3 razgovore pa nisem sel ker mi ni blo

z tem da je nemka ni nic vec in status nemca je kot jaz pravim za k..ac.
status slovenca je visji, mi smo kot swiss no. 2
 0   

mrv @mrv 4. Avg 2006, 16:34

ahja tipkovnica nima sumnikov in mi ni jih kopirat iz tabele

to je vse kaj je ostalo od 1 razreda OS pri nas, ostalo je vse tujina

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati