0   

Jure @BigPoppa 6. Avg 2006, 20:38

Pozdravljeni.

Zadnjič se je malo mudilo,pa sem malo prehitro nataknil Nikkor 70-300G (tapoceni verzijo z plastičnim bajonetom),in sem odlomil eno "pero" od treh,ki držijo objektiv na aparatu. Pa me zanima,če se da bajonet zamenjat in če kdo še slučajno ve,koliko bi me to stalo?Se splača popravljat,ali ga zavržem?

Hvala že vnaprej za vse odgovore,
LP,Jure
 0   

Jure @BigPoppa 20. Avg 2006, 09:34

Nihče ne ve? cry
 0   

Aleš @lial 20. Avg 2006, 10:07

Za Nikorja ne vem natančno, pri Minoltinih objektivih pa je to enostavno. Najceneje je najti kakšen pokvarjen, ali pa zelo poceni objektiv, potem pa malo finomehanike...
 0   

Peter Atanackov @Geo 20. Avg 2006, 10:53

ja po moje tut, js sm enkrat razstavljal od eosa objekitv in se mi ni zdelo nemogoce zamenjat bayonet.

BTW: BigPoppa men ta objekitv noce fokusirat ko stinsem na gumb, moram dvakrat (tako da mu napise podatke o ekspoziciji) al pa moram stisnt un gumb af/ae (to n ko je pr palcu. A se teb to tut dogaja dead ? V glavnem fokusira samo ko mi pokaze kolk bo ekspozicija in blenda, kr neki... sad
 0   

Roman @Filth 20. Avg 2006, 11:14

poiskusi dobit en pocen objektiv s kovinskim bajonetom tko kt je napisal lial.... pa zamenjaj... kukr vidm pr men so usi podobni... primerjam Nikkor 18-70DX s Cosino 70-210.... razen kontaktov.... sej nekateri imajo samo tiste 5 kontaktov, nekateri pa 10
 0   

Roman @Filth 20. Avg 2006, 11:45

sicer se pa pomoje da zamenjat bajonet brez tega da menjaš še del s kontakti

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati