0   

plizzzzzz @plizzzzzz 21. Sep 2006, 16:30

nova omejitev formata fotke na max 900px in min 400px, je malo prehuda. Sam imam objavljenih kar nekaj fotk ki jih sedaj nebi mogel uploadati.

predlagam spremembo pravila: dolzina daljse stranice fotke naj bo min 400px in max 900px.

torej ne hkrati preverjat obeh stranc.

lp plizzzzzzzzzzzzz

aja cestitam k uspesni obnovi portala
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 21. Sep 2006, 17:46

Ja v bistvu kake res hude panorame zdej ne morš objavt. Vse ostale spremembe pozdravljam. najboljša pa je 900*900 -> kvadratni format.
 0   

plizzzzzz @plizzzzzz 21. Sep 2006, 18:43

aja pa se to.
prikazana naj bo najprej manjsa fotka (kot nekdaj-2 leti nazaj), sele potem s klikom nanjo oz. link (kvadratek) spodaj, v originalni velikosti.. Sedaj naprimer pri resoluciji monitorja 1280 x 960, v firefox ni moc videti cele fotke ce je ta v pokoncnem formatu, kar onemogoca ogled.

sicer se mi pa to zdijo mal cudne spremembe, se najbolj da ni nikjer vidnih ocen selektorjev za v galerijo oz. proti
 0   

Tancer Marjan @tancer 21. Sep 2006, 20:59

Nova pravila so za pozdraviti, mislim na čakalnico.

Moti me samo to, da se bo v čakalnici nabralo ogromno slik, ki ne bodo nikoli dobile točk, da bi šle naprej, avtorji jih pa sami ne brišejo.

Predlagal bi, da se bi ti posnetki avtomatično brisali po določenem času, ker drugače bo teh fotk ogromno in zakaj bi po nepotrebnem zasedale prostor na portalu. Jaz svoje sam brišem.

Lep pozdrav !

tancer

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati