0   

Oracle @Oracle 23. Sep 2006, 18:24

Lep pozdrav.

na žalost sem izgubil polnilec za mojo žverco, pa me sedaj malo zanimajo stvari:

-se da baterijo polniti preko omrežnea kabla? to je tisti, ki ga priklopiš na enem koncu v štrom, drugega pa v fotič?

-obstajajo še kakšne druge variante polnilcev kot samo originalni?

- ima kdo kak polnilec odveč za prodati?

-kakšne so cene original polnilcev?

hvala za odgovore thumbsup
 0   

S @futzy 24. Sep 2006, 21:18

Preko kabla kolikor vem se ne da. Imam Canona ampak ne 350D.

Resitev:
www.Ebay.de
Prodajajo 1000 polnilcev za te zadeve. Taksen na omrezje in celo 12V za v avto.

Ima kolega eno no name firmo (ampak vsi so iste zadeve samo eni z nalepkami od firm) in mu dela ze kaksni 2 leti brez tezav.

Neki podobnega ima kot to:
http://cgi.ebay.de/AKKU-LADEGERAT-CANON-S30-S40-S45-S50-S60-NB-2LH-NB2LH_W0QQitemZ230031766675QQihZ013QQcategoryZ19601QQrdZ1QQcmdZViewItem
10 EUR.

Prodajajo pa to kot sem ze omenil tudi v SLO trgovinah z polnilci in accu po 5x vecji ceni in razlika je le v srebrni nalepki proizvajalca, kolikor sem videl.

LP
 0   

Nejc @Eagle 29. Jan 2007, 17:40

dejansko se preko kabla na nek način da polonit ta fotič. Med drugim to piše tudi v navodilih od aparata. Kupi se en kabel od Canona, ki ma na eni strani vtič za v omrežje, na drugi strani pa baterijo, v katero vtakneš kabel in tako napolniš zadevo, potem pa kabel samo izklopiš iz baterije in čudežno stvar dela.
 0   

S @futzy 29. Jan 2007, 17:46

Si mal zamesal zadeve verjetno...

Ti mislis DC Coupler... ta zadeva omogoca direkt napajanje iz omrezja. Ne omogoca pa polnjena.

Tista "baterija" na koncu je samo ohisje s kontakti, ki pripelje direkt napetost v aparat. Ko izkljucis kabl je konec grin

Je pa to taksna zadeva:
 0   

Nejc @Eagle 29. Jan 2007, 17:57

aja js sm si pa preveč idealno stvar predstavljal thumbsup

bo najbrž res držalo ja. hvala za popravk

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati