0   

miha @mihaaa 11. Okt 2006, 14:36

zanima me ce je ze kdo kupoval pri buydig.com, seveda izkusnje..se mi zdijo kar ugodne cne, s tem da kolikor vem to ni ena tistih "imaginarnih" trgovin ki nateguje in nateguje in nateguje v nedogled potem pa ti se poslje pol prazno skatlo... no informacije dobrodosle
lp
miha
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 11. Okt 2006, 14:40

Mogoče ti bo ta stran prišla prav, čeprav se je vedno dobr vprašat ali so komentarji resnični ali gre za eno in isto osebno (po domače prodajalec)

http://www.resellerratings.com/seller2065.html
 0   

miha @mihaaa 11. Okt 2006, 15:08

luc hvala... sej to sem jih ze kar nekaj prebral (samo rdece, ker teh sigurno ni pisal prodajalec, ampak pri teh rating straneh je problem da ravno tisti ki sleparijo tu nabijejo svoj rating gor z samoocenjevanjem), drugace je podobna stran (poleg kopice drugih) epinions.com ki se mi zdi da je se bolj obsezna (po uporabnikih)
 0   

peter demšar @exelon 11. Okt 2006, 19:36

Moj d70s je bil kupljen pri Buydig.com. Žal sprejemajo samo ameriške kreditne kartice, zato ga je zame naročil prijatelj, ki študira v Ameriki. Kar se trgovine tiče, imam vse pohvale, robo je dobil takrat, kot je bilo obljubljeno, originalno pakiranje, skratka vse tako, kot mora biti. Je pa zanimivo, da so mu paket, ker ga ni bilo doma, preprosto pustili na domačem pragu bigeek Ampak to se že bolj tiče dostave.

Če bi rad naročal iz Slo, pa je najbrž najboljša možnost B&H, tam so bolj dojemljivi za tuje kreditne kartice

Moje mnenje torej: Buydig.com thumbsup , sam sem se pa za to trgovino odločil na podlagi mnenj na pricegrabber.com

lp
 0   

miha @mihaaa 11. Okt 2006, 21:15

uuuuuuuuu to sem pa tudi jaz prebral, da enga foka ni blo 4 dni in jim je fedex, mislim da prav od buydiga pustil kar predvrati in pol je blo use poskodovano al neki tazga,, drugic pa je tip dobil prazno skatlo, samo v postu pise dase caka biggrin

kar se tice narocanja in placevanja.. to bo itak naroceno iz usa ce bo, moje izkusnje pa so take da sicer nimas obrazca za placat online, oz si lahko samo american za billing address... sam ce pa poklices jih pa prav nic ne briga ponavadi s kje si, pac preverjo na banko ce je ok in ti zaracunajo (preverjeno) kar nardis lahko npr s skypom... mogoce sce so prav zelo trmasi in ti nocejo poslat overseas ampak po moje se tudi da zment... jaz sem namrec kupoval preko bh, vecinoma kar sem kupoval v usa... samo sem videl da pride koncna razlika 30kSIT, poleg tega ce se ne motim ena prijateljica dostkrat kupuje tam, samo moram se preveriti smile
edino kar je sranje za narocanje preko telefona je to da ti TAKO UTURJAJO razne stvari.. ne mores verjet.. od boljse baterije do boljse garancije do kartice do...aaaaaaaaaaaaaaaa, in najvecja zalost je da majo tk ododelan sistem da niti ne opazis... ampak res, ceprav se slisi neumno, in te oberejo za dodatnih $$$ dolarckov ...
tko, no vsekakor hvala za info, ce ni prevec vsiljivo kaj si pa kupoval, oz saj cenovni rang, ker nopr slepart pri cdjih se jim ne splaca, ce grem v drug extrem, pr D2X pa se jim ze bl biggrin

lp
m
 0   

peter demšar @exelon 12. Okt 2006, 10:59

Ja, mislim, da je res bil fedex, za naše pojme povsem nerazumljivo, da ti stvar pustijo kar pred vrati, so malo čudni ti amerikanci...

Tudi jaz sem slišal, kako ti prodajajo še vse mogoče stvari, če jih pokličeš po telefonu, ali pa kar oni pokličejo tebe, nisem pa vedel, da se je možno zmenit, da ti kljub vsemu zaračunajo na tujo kartico. Je to dobro vedet za kdaj naslednjič.

Jaz sem kupil pri njih Nikon d70s kit + kartico za cca 950$ (kaksne 4 mesece nazaj), resnično pa nisem dobil občutka, da bi v tej štacuni nategovali stranke. Seveda je vedno možno, da se kaj zaplete, ampak vseeno ni to neki store, ki posluje iz kakšnega bunkerja, ki so ga zgradili še v času hladne vojne smile

lp, upam da sem bil kaj v pomoč

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati