0   

Aleksander @alexma 1. Nov 2006, 20:27

Pozdravljeni!
Pred letom in pol sem kupil tiskalnik Xerox Phaser 8400, ker mi je več poznavalcev tako svetovalo, povedal sem seveda tudi zakaj ga bom potreboval in sicer vsak dan kakšen račun, občasno tudi razne vizitke, kataloge, letake........ vse v manjšem številu! Ker sem se naveličal posušenih kartuš sem hotel laserskega! Kar nekaj ljudi mi je predlagalo Xerox Phaser 8400 in res sem ga kupil! Rezultat je bil tak, da sem ugotovil da tiskalnik sploh ni za moje potrebe, pa ne da je slab, ima res odličen izpis, je hiter....... toda povedali mi niso, da je tiskalnik narejen za tiskanje velikih serij oziroma za zmerno tiskanje! Ko ga ugasneš, gre veliko barve proč, tudi ko gre v stanje pripravljenosti porabi nekaj barve, vsakih nekaj ur se sam zalaufa, ker vzdržuje temperaturo barve........
No uglavnem iščem nov lasrski tiskalnik, ki bi bil dober tudi za natisnit samo en račun, brez da bi potem lafal najmanj pol ure v prazno, ter tudi da se ga lahko brez težav ali izgube barve izključi iz napajanja! Ali mi lahko kdo kaj svetuje! Hvala

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati