0   

vito h @lion 12. Nov 2006, 14:07

Lep pozdrav,
na temle forumu sem nov, prav tako pa sem skoraj nov v svetu digitalne fotografije.
Odločam se za nakup fotoaparata, nekako so me znanci prepričali da naj kupim S3. Ko pa sem začel malo brskat po trgovinah sem naletel še na druge znamke, ki stanejo približno enako, imajo približno enake karakteristike......
Ko sem malo brskal po temle forumu, sem opazil kar veliko navdušenje nad Fujifilm-om 6500 in 9600, ko gledam lestvico 10 najboljših je zopet S3 na drugem mestu????
Po videzu mi je nabolj všeč Sony H5, predvsem ker je malo manjši od ostalih v tem rangu, ponujal pa naj bi približno enako...???!!!

Veliko kolesarim in hodim po naravi in že do zdaj sem ob tem našel največ motivov za slikanje, se pravi imam namen fotoaparat veliko nositi s seboj. Kasneje ko se bom naučil malo boljše slikati, pa če me bo seveda veselje še držalo smile bom kupil kakšen zrcalno refleksni fotoaparat.

Rad bi vaš nasvet za kateri fotoaparat naj se odločim sedaj S3 ali H5 ali kakšnega drugega... gleda na zgoraj napisano. LP in hvala
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 12. Nov 2006, 14:53

Tu si mal oglej...

CANON
SONY

S3 thumbsup ti bodo še drugi povedal...
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 12. Nov 2006, 16:50

S3
 0   

Aleš @olympus0501 14. Nov 2006, 14:51

Na nekem drugem slo fotografskemu forumu sem bral ,da ima Canon s3is baje težave z ostrenjem . laugh

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati