0   

Marko @Fioko 18. Nov 2006, 10:08

Tisti ki fotkate oziroma ste kdaj fotkali maturantski ples , lahko napišeste:
kaj tako fotografiranje zajema
v kakšnem formatu se fotografije razvijejo i
kolkikšna je približna cena !

Hvala
 0   

Turob @Borut 18. Nov 2006, 10:58

Ja yes hmmm naj pomislim,kot prvo sem fotografiral v krogu družinskih članov (prihodi maturantov,pri pojedini pa strogo vpošteval tudi njihove želje),potem se pa vmešaš še do samih maturantov.. .seveda fotografiraš tudi kar si posameznik zaželi ali (skupina),posvetiš se še fotografiranje na plesišču,pa seveda ,vse kar je po maturantskem rasporedu.Ostalo je pa kar stalna AKCIJA od enga pa na drugi konec,pa te pokliče (ta) pa (tisti dve) takrat pa že avtomatično veš pri čem si!! stars

BOLJ ko se pomešaš med njih (bodi sproščen ne zamorjen),lepše ti bodo vspele fotografije! yes
Ne sprašuj se nič pa ne vpletaj z maturanti: kaj- kako- zakaj- ma ne tako -pa tako- kot že rečeno vpoštevaj (strogo) njihove želje.....pa fotografiraj in fotografiraj!

Mislim da je bil poln DVD tam okoli (kar solidno)-sit ,ki ti ga pa (kot ponavadi)odkupi kar sama skupina, ki si potem po želji razvije fotografije!

Tak to gre...pa vsi zadovoljni!
 0   

tone sekne @tonccy 19. Mar 2007, 12:44

Dobil sem ponudbo prav za fotkanje maturantskega plesa.
Lahko kdo bolj opiše "uradni" del?
Morda kak session v naravi?

Kako čimbolj izkoristiti opremo?

L.P.
Tonccy

P.S.
24-70, 70-200, dober flash...morda softbox???
 0   

Gregor Gomboc @George 19. Mar 2007, 16:12

Pozdravljeni,

Mojemu sosedu je crknil ležaj odmične gredi v avtu. In ker imam doma dosti orodja in sem si na svojem avtu tudi že kdaj zamenjal kolo, me je sosed vprašal, če bi znal popraviti.

Prosim da mi, če je kdo že videl kako se to naredi, čim bolj podrobno razloži postopek.

PS: koliko lahko računam za popravilo?
 0   

Hakan @Hakan 19. Mar 2007, 17:18

George je napisal/a:
Pozdravljeni,

Mojemu sosedu je crknil ležaj odmične gredi v avtu. In ker imam doma dosti orodja in sem si na svojem avtu tudi že kdaj zamenjal kolo, me je sosed vprašal, če bi znal popraviti.

Prosim da mi, če je kdo že videl kako se to naredi, čim bolj podrobno razloži postopek.

PS: koliko lahko računam za popravilo?

Kako to spada v temo Maturanski ples??? stars

Rofl Rofl thumbsup devilish
 0   

Lenart Senica @lenyn 19. Mar 2007, 17:24

Rofl
 0   

tone sekne @tonccy 20. Mar 2007, 07:39

Res hvala.

Mislim da se bom počasi poslovil od tega foruma. Je prepoln humorja ki ga ne razumem.

L.P.
 0   

Hakan @Hakan 20. Mar 2007, 09:05

tonccy je napisal/a:
Res hvala.

Mislim da se bom počasi poslovil od tega foruma. Je prepoln humorja ki ga ne razumem.

L.P.

Poglej, nisi še dobil odgovora, ker še noben, ki to zna ni prebral te teme, ne zato, ker smo se pohecali.
Sicer če pa še ne vidiš, pomagamo kolikor moremo in tudi dosti hitro če le moremo. stars
 0   

David Rusjan Žgur @handan 20. Mar 2007, 12:02

za si kaj zamislit bi vsaj prostor blo treba videt. pol vidiš kje bojo luči oder , razdalje, svetlobo...
 0   

tone sekne @tonccy 20. Mar 2007, 12:06

Ma zadeva se bo odvijala v telovadnici. Verjetno bodo imeli tudi uradnega fotografa. Nameravam "pokriti" dve maturantki.
Malo oblekc, pa kakšen portret, ples z očetoma...

P.S. Kako se "pomanjša" malo večji špičast nos?

L.P.
Tonccy
 0   

rey_ @rey_ 20. Mar 2007, 13:54

tonccy: maturantski splošne gimnazije KP v sobota al SEPŠ v petek? vem da imajo oboji v telovadnici.
al ne bo to to? smile
 0   

Hakan @Hakan 20. Mar 2007, 14:38

tonccy je napisal/a:
P.S. Kako se "pomanjša" malo večji špičast nos?

L.P.
Tonccy

V photoshopu uporabiš Filter>Liquify thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati