0   

Gregor @Biker 24. Nov 2006, 21:09

Evo najprej lepo pozdravljeni vsi skupaj.

Moj hobi je motorizem in ker z motorjem tudi raziskujem svet kolikor mi čas dopušča vedno pride prav tudi fotoaprat s katerim lahko ovekovečiš svojo pot.
Dosedaj sem uporabljal canona A60 ki mi je odlično služil za moje potrebe. Zdaj sem se odločil da ga zamenjam predvsem zato ker bi rad sem pa tja kakšno fotografijo tudi razvil na večje dimenzije (30x40) vendar mislim da bo trenutnih 2Mpix premalo za takšne podvige.

NE vem zakaj ampak zagledal sem se v Canona A530.
Ravno pravšnja velikost da ni prevelik in da lahko z njim še upravljaš v motorističnih rokavicah in snameš kakšno fotko tudi med vožnjo.

BEga pa me ker ima le dve AA bateriji kar bi znalo vplivat na trajanje le teh z enim polnjenjem.
Skratka če ima kdo kak predlog kaj naj si še pogledam z izjavo na dan.
Sem nezahteven uporabnik ki prisega na AUTO funkcijo in se ne poglablja v neke fine nastavitve. Od fotoaparata zahtevam da je zanesljiv in mi ne bo mrknil ravno sredi poti.
Mislim da stroji tipa Canon S3 zame ne pridejo v poštev.

LP

Grega
 0   

Boštjan @Racman 27. Nov 2006, 07:49

A530 naredi kakšnih 200 posnetkov z dvema svežima 2500 mAh baterijama, pa kar precej uporabljam fleš, si vmes še ogledujem slike na LCD in TV in jih prenašam na računalnik.
Bolj kot to, da bi aparat prehitro kuril baterije, se te same od sebe praznijo. Če nekaj dni ne fotografiram, se rado zgodi, da naletim na prazne baterije ravno takrat, ko bi morale biti še polne. Nikoli ni narobe imeti še kakšne rezerve pri roki. Je pa res, da pri temu aparatu rabiš samo dve rezervni bateriji.
 0   

Miki @Miki 27. Nov 2006, 07:56

Kar kupi tega A530. Če je Canon nemore biti zelo slab.
 0   

Robert @Kroma 27. Nov 2006, 08:12

Ti prodam jaz svojega (sicer A540)
klikni_me
Sicer pa je moj hobi tudi motorizem in letos po Dolomitih nisem imel nobenih težav z njim, še posebej ne s praznimi baterijami.
 0   

Gregor @Biker 10. Dec 2006, 02:00

Uh sem se odločil da malo globje sežem v žep in sicer sem si postavil zgornjo mejo 80-90 tisočakov.

Sedaj izbiram med Canon A630, A640 in A710.

Predvsem me zelo mika tale nova 710 zaradi 6x optičnega zooma in stabilizatorja. Morda kakšen uporabnik foruma z izkušnjami 710 ke, dobre in slabe strani.

Hvala za vse dosedanje odgovore
 0   

Blaž @haklc 15. Dec 2006, 13:34

nimam še izkušnj z tem Powr shotom A710 Is, sem ga pa pravkar naročil pri mimovrste, kjer za dobrih 84k dobiš fotoaparat, torbico, 1gb spominsko kartico, in adapter za polnjenje batarij skupaj z batarijami!

drugače pa lahko na tem linku preveriš nekaj slik ki, bi naj bile slikane s tem foto aparatom, skupja z nasatvitvami pod katerimi so bile slike narete!

http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=SampleImagesAct&fcategoryid=145&modelid=14117
 0   

Martin Peca @mPECA 15. Dec 2006, 15:56

če segaš tako visoko potem sigurno 710... od teh treh canonov seveda...

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati