0   

Uroš Uršej @Lucifix 10. Dec 2006, 01:22

Pozdravljeni,

pa smo še enkrat zaključili, tokrat v manjšem številu, a vseeno v dobri družbi, srečanje Slo-Fotovcev! Kot smo napovedali smo se zbrali v Emonski kleti ob 19 uri (z izjemo anonimnih zamudnikov - a ne Izo) bigrazz

Tokrat k sreči letos nismo imeli incidentov zaradi "prevelike" uporabe bliskavic, čeprav teh ni manjkalo - svetlobe v Emonski ne bi zmanjkalo, tudi če bi ta izključila vse luči za nekaj časa) smile

Razmerje med nežnim in močnejišim spolom 8:1 - je že skoraj kar normalno - kaj čmo, fotografski špoh je res bolj moška stvar. Bomo drugič organizirali kakšen žur z dekleti iz Cosmopilitana cool

Ker sam nisem imel s seboj fotoaparata, lahko fotografije pričakujete od ostalih.

Hvala vsem, ki ste se udeležili zabave. Vsi zamudniki pa bodo imeli popravni rok v mesecu januar, ko bomo praznovali 3. rojstni dan portala Slo-Foto.net.

Do takrat pa nasnidenje!

0   

Peter Bernik @Noob 10. Dec 2006, 02:04

Sam imam pravzaprav same eksperimentalne (poskusi zoom efekta, dolgi časi ekspozicije). Kaj bolj resnega oz normalnega bodo pa drugi prlimali.

Del omizja

Primožž, ki ima vedno ideje za zanimive eksperimente

Najprej posvet

In nato še preizkus (le poglejte hudobijo v primoževih rokah)

Moj prvi trening zoom efekta

Spet primožž

In še mihaaa
[url=http://www.peterbernik.com/][img:58355b6b4e]http://blog.peterbernik.com/wp-content/images/podpis.jpg[/img:58355b6b4e][/url]
 0   

miha @mihaaa 10. Dec 2006, 02:25

evo to z
ti je pa brzina, oz RES SVEZA reportaza, stara dobri 2 uri biggrin

lp
 0   

Lenart Senica @lenyn 10. Dec 2006, 09:00

ka pa je mel to primož? bigeek bigeek bigeek
na tazadni ma mihaaa tak lep svetniški sij stars Rofl
 0   

Matjaž Očko @matias 10. Dec 2006, 14:19

jaz sem svoje objavil na blogu... sem jih imel le 13 vsega skupaj smile vse ostalo je na tujih karticah bigrazz

LINK

lp, Matjaž
 0   

Oracle @Oracle 10. Dec 2006, 14:38

dan!

jao, res mi je žal da nisem mogel priti, ampk se je tekma končala ob 22.30, ob 23.30 pa sem začel delati drugje.....pridem na popravca v januarju thumbsup dajte še slik devilish
 0   

Urban Žitnik @UrbanZitnik 10. Dec 2006, 15:37

a sam 6 fotk ste naredl...đabe pol...
 0   

Leon @Kinsey 10. Dec 2006, 15:57

kako ste se kej mel fantje pa punca........vidim PRIMOZZ da si zelo fotogeničen, saj si na 3/4 samo ti Rofl

mejte se
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 10. Dec 2006, 16:26

kdaj pa bo popravc? upam da ne takrat k jst nebom mel časa... cry

matias thumbsup blog.

večina je kozla pila... thumbsup
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

PIPI @PIPI 10. Dec 2006, 19:18

He hehe. Primožž in njegov ubijalski metz:) Z njim bi se lotil tut avto popravljat:)
 0   

tomaž @mju 19. Dec 2006, 15:35

Tole sem fajn osvetlil, ostale so pa bolj švoh biggrin biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati